Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.03.2014,godz.10.00,Makro, Puchaczów-Dratów
#11
JuraS napisał(a):Ale co z Firlejem Damianq :?:
Firlej zrobi się w innym terminie - cały sezon przed nami, może jakiś wolny termin się znajdzie :mrgreen:

JuraS napisał(a):Myśl Mariuszq ;-) ,ja piątek też mam wolny :->
Myślcie Panowie, myślcie - a jak mi się uda, to znowu wezmę sobie urlop na piątek i jeśli pogoda dopisze, to dołączę do Was, a wtedy poniesie nas wiatr... :-)

A w sobotę też pewnie się pojawię.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Ma być ciepło na weekendzie tylko ciekawe jak z wiaterkiem :mrgreen: Ostatnio mocno nas sponiewierał ale myśl o obiadku a może nawet naleśniku nakazuje nie zwracać uwagi na nieprzychylnośći pogodowe i stawić się na ustawce
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#13
Bardzo fajnie, zawsze lubiłem wspólne zabawy w piaskownicy. :lol: Na moment trochę się pogubiłem kto lepi babeczki, kto i gdzie usypuje piramidki czy drąży tunele, ale juz się połapałem :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Mam wyjątkowy sentyment do tej trasy. Trzymam kciuki za pogodę i... Do zobaczenia!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#15
Jurek a może w celu zabawy w piasku i kulinarnych przeżyć trochę przedłużymy trasę bo nad Piasecznem jest więcej jednego i drugiego ? :-)
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#16
Arkoni napisał(a):Jurek a może w celu zabawy w piasku i kulinarnych przeżyć trochę przedłużymy trasę bo nad Piasecznem jest więcej jednego i drugiego ? :-)
Chyba tą porą to jeszcze nie bardzo, ale przyjdzie i na to czas :-P
Wstawiłem już w temacie miejsce ustawki i cel wyjazdu. Myślę, że ze zlokalizowaniem Makro nikt nie będzie miał problemu. Spotykamy się od strony wjazdu na parking. (chyba jest tylko jeden)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jeżeli nic się nie zmieni będę na Was czekał na rondzie na 4,1km.
Odpowiedz
#18
Noorbi napisał(a):Jeżeli nic się nie zmieni będę na Was czekał na rondzie na 4,1km.
Myślę, że będziemy tam ok 10.18. :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Jeśli nie wybiorę się w rodzinne strony, właśnie tam gdzie jedzie Mario w piątek to zapewne do was dołączę :->.
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#20
TomStep napisał(a):Jeśli nie wybiorę się w rodzinne strony, właśnie tam gdzie jedzie Mario w piątek to zapewne do was dołączę :->.
Podoba mi się taka szybka reakcja. Zresztą zarówno w piątek jak i sobotę szykuje się taka super pogoda, że grzechem byłoby siedzieć w domu :-D (no chyba, ze akurat ma ktoś te dni pracujace Undecided )
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości