Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22.03.2014,godz.10.00,Makro, Puchaczów-Dratów
#31
Widzę, że ustawka zapowiada się bardzo apetycznie, więc i ja się skuszę :mrgreen: Jadę z Wami! Ps. Mam nadzieję, że zanim dojadę do Was z Jabłonny nie zdążycie zjeść wszystkich naleśników?! :-P :lol:
"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Odpowiedz
#32
ania-roszpunka napisał(a):Widzę, że ustawka zapowiada się bardzo apetycznie, więc i ja się skuszę :mrgreen: Jadę z Wami! Ps. Mam nadzieję, że zanim dojadę do Was z Jabłonny nie zdążycie zjeść wszystkich naleśników?! :-P :lol:
Jak miło, że kolejne osoby budzą się z zimowego snu ;-)
Degustacja będzie na trasie bo obawiam się, że mógłbym mieć więcej chętnych na takie Dzień Dobry i Do widzenia :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
Grzech nie pojechać - piękna pogoda i Jurek kusi :mrgreen: naleśnikiem hoho szkoda tylko że woda w jeziorach zimna bo można by było ustawkę naleśnikowo-kąpielową zrobić :lol:
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#34
Arkoni napisał(a):szkoda tylko że woda w jeziorach zimna bo można by było ustawkę naleśnikowo-kąpielową zrobić :lol:
Ja bym na Twoim miejscu nie tracił nadziei. Ania niedawno zasiliła szeregi Klubu Morsów i nie w takiej wodzie się kąpała (vide: fotki na FB).
Aniu, jak widzisz, wrobiłem Cię. Teraz musisz zabrać strój kąpielowy na ustawkę ;-). Już widzę tę frekwencję :-D
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#35
mariox napisał(a):Ania niedawno zasiliła szereguli Klubu Morsów i nie w takiej wodzie się kąpała (vide: fotki na FB)
Może jednak założę konto na fejsbuku ... :roll: ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#36
mariox napisał(a):(...) Ania niedawno zasiliła szereguli Klubu Morsów i nie w takiej wodzie się kąpała (vide: fotki na FB).
Aniu, jak widzisz, wrobiłem Cię. Teraz musisz zabrać strój kąpielowy na ustawkę ;-). Już widzę tę frekwencję :-D
Aż musiałem ;-) sprawdzić. No, no, no :roll:
No to zdradzę jeszcze więcej, 30 marca można dołączyć :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#37
Jadę:-) Czasy niepewne. Przyda się agent JKM;-)
Odpowiedz
#38
Ja też się przyturlam.
Odpowiedz
#39
Tak się zastanawiam?
Odpowiedz
#40
katka napisał(a):Tak się zastanawiam?
Nie ma nad czym Smile Przybywaj Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości