Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
Jurek S   16-03-2014, 08:46
#1
Życie toczy się dalej i trzeba pisać historię na następne 5 lat ("Insha'Allah" jak mawiają Arabowie) :-P
Pewnie to będzie znowu jakaś szoska bo opady w ciągu tygodnia zepsują teren :-( , ale coś się wymyśli. Marzy mi się taki spokojny wyjazd, może z jakimś obiadkiem, żeby tak sobie usiąść, pogadać, a potem spokojnie wrócić do domu :mrgreen:

Może takie coś
http://ridewithgps.com/routes/4229666

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
damian.s   16-03-2014, 09:56
#2
Jurek S napisał(a):Może takie coś
http://ridewithgps.com/routes/4229666
Fajna trasa Jurku :mrgreen: Jak coś, to z Dorohuska można wrócić pociągiem :-P

[Obrazek: button-1421-black.png]
Noorbi   16-03-2014, 11:59
#3
Dobreeeee! Przechodzimy do nowej świeckiej tradycji - odwiedzin jakiegoś lokalu po trasie. Będę Jurku.
JuraS   16-03-2014, 16:05
#4
Jurek S napisał(a):Marzy mi się taki spokojny wyjazd, może z jakimś obiadkiem, żeby tak sobie usiąść, pogadać, a potem spokojnie wrócić do domu
O la la :-P .To ci dopiero nowość ;-) .Pewnie pojadę :-> .Ale co z Firlejem Damianq :?:

Pozdrawiam,
Jurek
Bart   16-03-2014, 16:11
#5
Przepraszam, to taki figiel-migiel rozumiem? Zamieniliscie sie Jurki nickami, tak?
Jurasie, jezeli to Twoja ustawka to pojade, bo prawdziwy "obiadek na spokojnie" jest tylko na prawdziwym leniwcu.
No, ale moze nie wiem wszystkiego, wiec takze tak.

Terenikiem to ciągnikiem.
Jurek S   16-03-2014, 16:38
#6
Bart napisał(a):Przepraszam, to taki figiel-migiel rozumiem? Zamieniliscie sie Jurki nickami, tak?
Jurasie, jezeli to Twoja ustawka to pojade, bo prawdziwy "obiadek na spokojnie" jest tylko na prawdziwym leniwcu.
No, ale moze nie wiem wszystkiego, wiec takze tak.
Ja jestem pojętny chłopak i szybko się uczę :mrgreen: Także tak, jak mawia w/w klasyk, będzie prawdziwie leniwie i z obiadkiem :-P A może udałoby się coś naleśnikowego :!: Jak mnie najdzie...

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   16-03-2014, 17:36
#7
Jaka szkoda, że to w sobotę :-( Może coś się wymyśli na piąteczek ;-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   16-03-2014, 17:48
#8
mariobiker napisał(a):Może coś się wymyśli na piąteczek

Myśl Mariuszq ;-) ,ja piątek też mam wolny :-> .Tylko zważaj na kierunek wiatru :-P .

Pozdrawiam,
Jurek
Mariobiker   16-03-2014, 18:36
#9
JuraS napisał(a):Myśl Mariuszq ,ja piątek też mam wolny .Tylko zważaj na kierunek wiatru
Chyba coś się wymyśli :mrgreen:

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   16-03-2014, 19:09
#10
Bart napisał(a):Jurasie, jezeli to Twoja ustawka to pojade, bo prawdziwy "obiadek na spokojnie" jest tylko na prawdziwym leniwcu.
Bartq dajmy Jureczkowi szansę :-> ,gdyby natomiast nie wytrzymał :-P ,ad hoc zrobimy Leniwą Podustawkę :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
Strony (8): 1 2 3 4 5 ... 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.