Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc w wyborze roweru
#11
A ja bym proponował przejść się do GO, jak tam ostatnio byłem to stał na wystawie Kellys (taki czarny/szary matowy na kołach 26 cali, stał też czerwony z kołami 27,5? cala ale był droższy i o niebo gorszy). Był na dobrym osprzęcie i miał hamulce tarczowe hydrauliczne, kosztował coś koło 1800 zł. Chyba że mi się przywidziało z ta ceną, ale przyglądałem się dokładnie bo kolega prosił mnie abym popatrzył co mają w ofercie.
Odpowiedz
#12
ok, GO to ten sklep w Olimpie? :oops:
Odpowiedz
#13
paweł1000 napisał(a):A ja bym proponował przejść się do GO, jak tam ostatnio byłem to stał na wystawie Kellys (taki czarny/szary matowy na kołach 26 cali,

Może to taki http://www.kellysbike.com/PL/rowery-201 ... yiCxM5sKxM
Aika napisał(a):GO to ten sklep w Olimpie? :oops:
Dokładnie :-)
Aika napisał(a):Z tego co zauważyłam tylko Kross i Merida mają duży wybór damskich rowerów.
Krossy możesz obejrzeć w "Dobrych Rowerach" na Wojciechowskiej 5A
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Dokładnie to ten! Co prawda o 99 zł. droższy niż zapamietałem, ale moim zdaniem jest warty tej kasy, chociaż tamta Merida JULIET 100-D też niczego sobie, ja jednak wybrałbym Kellysa.
Odpowiedz
#15
paweł1000 napisał(a):Dokładnie to ten! Co prawda o 99 zł. droższy niż zapamietałem, ale moim zdaniem jest warty tej kasy, chociaż tamta Merida też niczego sobie, ja jednak wybrałbym Kellysa.
Mógł kosztować 1800 zł, 1899 zł to cena katalogowa. Ja także wybrał bym Vipera, lepszy osprzęt.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Jeśli dysponujesz budżetem w granicach 3tys. ( prawdopodobnie w okolicach tej kwoty licytacja może się zakończyć ) to proponował bym coś takiego , rower praktycznie nowy a dodatkowo możliwy odbiór w Lublinie
http://allegro.pl/cube-access-29er-2013 ... 50644.html
Wtedy byś miała sprzęcik na wypasie i jak na mój gust w naprawdę ładnym kolorze , to też jest bardzo istotne przecież , także tak wybór należy do Ciebie.
Odpowiedz
#17
Ten Cube jest bardzo fajny, z tym że jest na kołach 29 cali, więc trzeba być pewnym że będzie się wygodnie na takim jeździło, to sprawa indywidualna, przymierzyć się do niego za bardzo nie ma możliwości.
Odpowiedz
#18
Cube faktycznie fantastyczny, ale raczej nie w moim zasięgu cenowym (aukcja już na 1,5tys, jeszcze 13 dni do końca).
Zaciekawił mnie bardzo ten Kellys. Chyba dzisiaj zrobię sobie wycieczkę po sklepach :-D
Odpowiedz
#19
Aika napisał(a):Zaciekawił mnie bardzo ten Kellys.
Sprawdź "Rojax" na Zana :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Ten Kellys jest rzeczywiście fajny. Ja bym jeszcze sprawdził jak jest z ew. montażem bagażnika. No chyba, że nie planujesz kilkudniowych wypraw.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości