anodamian   18-03-2014, 23:49
#1
Masz rower, który chcesz oddać do serwisu żeby był gotowy do jazdy? Nie masz czasu, możliwości lub zwyczajnie nie chce Ci się zasuwać do serwisu rowerowego? Wystarczy się z nami umówić. Działamy na terenie całej Lubelszczyzny. Zadzwoń lub napisz do Sztajfa.pl tel. 536536334 <!-- e --><a href="mailtoConfusedztajfa.info@gmail.com">sztajfa.info@gmail.com</a><!-- e -->

http://www.sztajfa.pl/

facebook
paweł1000   19-03-2014, 00:16
#2
Zapoznałem się z cennikiem - fajny :-)
Mariobiker   19-03-2014, 08:58
#3
Na spokojnie zapoznałem się z Waszą ofertą i powiem tak. Oferujecie transport roweru na trasie klient - serwis - klient i tyle. Jak dla mnie jest to opcja dla leniwców ;-) Nie wyobrażam sobie omawianie usunięcia usterki przez pośrednika, rozmowy na żywo nic nie zastąpi :-D 30 zł za transport na trasie klient - serwis - klient to nie jest mało ( w MPK można przewieźć rower za free). Inna sprawa jak przewozicie rowery, czy to są stojaki na dachu czy jest to auto dostawcze i jak zabezpieczacie rowery na czas transportu. Pomysł może i fajny ja jednak nie skorzystam ale życzę powodzenia :-)

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Iron79   19-03-2014, 09:58
#4
Moim zdaniem , szkoda, że Świdnik jest już w strefie 2 ...przy obecnym połączeniu, czy to od strony Mełgiewskiej czy Witosa dojazd jest na pewno czasowo krótszy niż w niejednym przypadku w strefie 1 z punktu a do punktu b. Podam tylko, że u nas przy około 40.000 tyś mieszkańców jest 1 serwis i w czasie sezonu są duże kolejki.
Cennik obejmuje tylko koszt transportu, o kosztach serwisowych nie ma nic , a więc potencjalnie klient może być nie świadomy ile będzie go kosztowała usługa, bo wycena przy odbiorze jest bardzo trudna i najczęściej wychodzi drożej niż taniej.
Jeśli współpracujecie z podanymi serwisami , podajcie koszty uśrednione usług serwisowych, będzie to wtedy czytelne dla klienta.
aha dla mnie osobiście , jakąkolwiek działalność z nr tel kom i adresem mail , bez danych firmowych , adresu działalności itp omijam szerokim łukiem
Jurek S   19-03-2014, 10:19
#5
Iron79 napisał(a):(...)
Cennik obejmuje tylko koszt transportu, o kosztach serwisowych nie ma nic , a więc potencjalnie klient może być nie świadomy ile będzie go kosztowała usługa, bo wycena przy odbiorze jest bardzo trudna i najczęściej wychodzi drożej niż taniej.
Jeśli współpracujecie z podanymi serwisami , podajcie koszty uśrednione usług serwisowych, będzie to wtedy czytelne dla klienta.
(...)
Na stronie mają info, z którymi serwisami współpracują
http://www.sztajfa.pl/p/dobreserwisy-rowerowe.html
Myślę, że cena za usługę serwisową to już jest kwestia dogadywania się klienta z serwisem

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.