Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rower do 800 zł bez większych wymagań
#11
Velo napisał(a):Proponuję zacząć udzielanie się na forum od przeczytania regulaminu.
Admin


Ojtam ojtam
-Velo


yyyy.... a co zrobiłem niby nie tak?
Chyba adminne ego kazało ci to napisać dla zasady. Jest to kolejne > czytaj jedno z wielu for na którym piszę, więc nie piszę dla spamu czy postów. Dla twej wiedzy czytałem regulamin. Zacytuj mi tu coś co złamałem, bo prewencyjne pisanie takich postów tylko zniechęca do dalszego spędzania czasu na forum
peace Velo
Odpowiedz
#12
Cytat:yyyy.... a co zrobiłem niby nie tak?

Nic nie zrobiłeś nie tak. To chyba nadgorliwy admin pisał do mnie bo wrzuciłem mema.
Odpowiedz
#13
@Jurek S.
Czemu nie podobają Ci się rowery z decathlonu ? Moim zdaniem niskobudżetowe rowery z Decathlonu są bardzo dobre jak na swoją cenę. Dla przykładu szosowe tribany (3a/300 5a/500) są bezkonkurencyjne w swojej cenie.
Odpowiedz
#14
axe654 napisał(a):yyyy.... a co zrobiłem niby nie tak?
Ty nic (wtedy), tekst był do Velo, niestety nie zacytowałem, a post edytowany i nie widać za co.

A Tobie radzę ten regulamin przeczytać, dowiesz się m.in dlaczego Twój podpis został usunięty. Niech będzie, że tym razem Ci się upiekło, ale następnym razem będzie ostrzeżenie na profilu.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
lubelaczek napisał(a):@Jurek S.
Czemu nie podobają Ci się rowery z decathlonu ? Moim zdaniem niskobudżetowe rowery z Decathlonu są bardzo dobre jak na swoją cenę. Dla przykładu szosowe tribany (3a/300 5a/500) są bezkonkurencyjne w swojej cenie.
Co do szosowych to nie wypowiadam się. Ale zobacz jaki jest relacja w tym modelu ceny do jakości w porównaniu z innymi markami. Wiesz ten B'Twin na tych SIS-ch nie powala :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Wczoraj odwiedziłem kilka sklepów rowerowych w Lublinie i ku memu zdziwieniu w żadnym nie było Lazaro, którego upatrzyłem i póki co najbardziej polecacie...
Odpowiedz
#17
axe654 napisał(a):Wczoraj odwiedziłem kilka sklepów rowerowych w Lublinie i ku memu zdziwieniu w żadnym nie było Lazaro, którego upatrzyłem i póki co najbardziej polecacie...
Czasami sklep jest w stanie sprowadzić taki rower. Warto też o to pytać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
No i po dłuższej przerwie welcome back Smile

Dokonałem dziś zakupu B'twina Rockrider 5.1 w Decathlonie - przeważył serwis który mam na miejscu- głównym rywalem jego był Lazaro, ale brak serwisu w pobliżu zmusił mnie do rezygnacji z niego.

Mam nadzieję, że będę zadowolony Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości