Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[20.09] Mazovia Radom
#1
Witam
Czy ktoś wybiera się na mazovię do Radomia? 8-)
poszukuję transportu dla mnie i roweku. 500-472-939, HEJ
Odpowiedz
#2
Witam,

Chętnie też bym się większą grupą zabrał - sektor 3 Mazovii.

Pozdr.

R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#3
Cześć,
jadę do Radomia. Jeśli się odważę, to może będzie kolejne giga. :-)
Co do transportu, to tak się składa, że miejsca mam już zajęte, chyba, że ktoś zrezygnuje.

Czy jeszcze ktoś zamierza reprezentować RL na Mazovii??
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#4
Jako, że Radom to moje rodzinne miasto, więc start obowiązkowy :-D
Okolice trasy są mi dobrze znane, więc trza się nastawić na nie małe tempo.

Pozdrawiam
Sylwek
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#5
Witam,

Ja też jadę. Smile

Widzę, że sam pojadę, bez grupy. Smile


Pozdr.

R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#6
Jakoś tam się zgadacie pewnie, dużo ludzi się wybiera Smile Ja nie startuję w Radomiu, bo jadę na inny maraton Smile Powodzenia Smile

pOZBig Grinrwer
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
PrażonyRabarbar napisał(a):Jako, że Radom to moje rodzinne miasto, więc start obowiązkowy :-D
Okolice trasy są mi dobrze znane, więc trza się nastawić na nie małe tempo.

Pozdrawiam
Sylwek

Możesz coś powiedzieć o ilości piasku na trasie maratonu? Prognozy pogody pokazują, że ma być sucho. Jeśli to się sprawdzi to ewentualny piasek mocno da nam w kość.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#8
Piasek będzie na odcinku za zalewem Siczki do przecięcia drogi na Kozienice (Kolonka).
Generalnie odcinki w lesie to utwardzone ścieżki.
Od startu do zalewu trasa wiedzie przez pola, wzdłuż torów kolejowych, będzie też trochę asfaltu.
Generalnie do zalewu szybko i szeroko, przy zalewie wjeżdżamy w las.

Ja jadę mega.
Jutro z rana jadę już do Radomia i pewnie zrobię sobie rundę koło zalewu wzdłuż trasy.

Sylwek
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#9
Panowie, gdzie relacja? :-)
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#10
perceive napisał(a):Panowie, gdzie relacja? :-)

Gdybyś pojechała, to mogłabyś sama napisać :-P

Skład był skromny. Z forumowiczów, oprócz mnie startowali Mediana, Prażony Rabarbar, Mocior Tomek. Oprócz w/w Bartosz Silmanowicz oraz Jacek Lipka (sympatyk forum).
Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam.

Mediana zaliczył awans sektorowy - gratulacje :-)
Bartek zaliczył poważną glebę - popękany kask, rozwalony pedał, reszta na szczęście cała.
Jacek Lipka - zaliczył pierwsze w życiu giga. Wielki szacunek.
Sylwek oszczędzał siły, żeby zrobić nam trochę fotek.
Tomek, patrząc po wynikach, dał czadu i też wskoczył do lepszego sektora. Niestety nie spotkaliśmy się i nie było okazji pogadać.
A ja, jak ostatnia łajza przegapiłem rozjazd mega/giga i prawie do mety oszczędzałem siły na dłuższy dystans. Cud, że nie spadłem z sektora :mrgreen:
Przyjechałem na metę w miarę wypoczęty, a dzisiaj swobodnie wchodzę po schodach.
Trasa była dosyć łatwa, chociaż organizacyjnie impreza kulała. Nieznacznie skrócone zostały dystanse. Mój sektor, a zapewne i czwarty dublował dzieciaki z hobby na wąskich ścieżkach.
Kto nie był, niech żałuje :-P
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości