Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAMIANOWYM SZLAKIEM ,sobota 29.03.2014,g.9,30 Łukoil JP II
#91
radzik napisał(a):co ja widzę na stołach
Auterytetem kierownika stwierdzam,sportowcy nie piją a piwo jest absolutnie bezalkoholowe ;-) .Wielkie dzięki dla Damiana za użyczenie super dokładnej mapy i przewodnika rowerowego ,Mario i Noorbiego za pomoc w rekonesansie,Kasi za to że ,była naszą jedynaczką i wszystkim pozostałym kolegom za udział ,humor i atmosferę ;-) JESTEM CAŁY ZADOWOLONY :mrgreen: .Spotkany w Markuszowie przewodnik i autor mapy i rowerowego przewodnika turystycznego sprezentował nam identyczne mapy ,jak ta pożyczona od Damiana :mrgreen: .Także tego ,mam już swoją.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#92
No to jestem i ja - może późno trochę ale musiałem się długo rozgrzewać. Jak zwykle optymistycznie wierzyłem, że się ociepli i nie założyłem serdaka :mrgreen: Ja także jestem cały zadowolony! Dzięki za towarzystwo, humor - Jurek dzięki za kiełbaskę, za prowadzenie i za to że do samego końca dzielnie trzymałeś fason lajtowego tempa a wiem, że łatwo nie było :-) Pozdrowienia dla Katki. Z dzisiejszej wycieczki zapamiętam "kiełki bambusa" i prezent urodzinowy dla Putina :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Uch - więcej takich!
Jeśli zdjęcia się Wam jeszcze nie znudziły to jeszcze moja foto relacja
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#93
Yanq napisał(a):wierzyłem, że się ociepli i nie założyłem serdaka :mrgreen:
Ani serka, ani kapoty Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#94
Yanq napisał(a):(...)
Jeśli zdjęcia się Wam jeszcze nie znudziły to jeszcze moja foto relacja
Ostatnio wyznajemy zasadę, zdjęć nigdy za dużo :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#95
Yanq napisał(a):Jurek dzięki za kiełbaskę, za prowadzenie i za to że do samego końca dzielnie trzymałeś fason lajtowego tempa a wiem, że łatwo nie było
Oj nie było łatwo,porzucili mnie moi pomocnicy od lajtowego tempa, Bart i Mani i ostał mi się jeno Mario ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#96
JuraS napisał(a):porzucili mnie moi pomocnicy od lajtowego tempa, Bart i Mani
Jako najwyższy stopniem musisz przykładnie Ich ukarać :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#97
mariobiker napisał(a):
JuraS napisał(a):porzucili mnie moi pomocnicy od lajtowego tempa, Bart i Mani
Jako najwyższy stopniem musisz przykładnie Ich ukarać :-P

Jeżeli wyrażą skruchę i szczerą chęć zadośćuczynienia ,okażę miłosierdzie :-P .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#98
Dziekuje za udaną ustawkę przede wszystkim kierownikowi za organizację było super
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#99
To jeszcze ciekawostka odnośnie samolotu, który krążył na niebie, o którym mówił Norbert:
http://szczytno.wm.pl/196411,AWACS-tank ... ytnem.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości