Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAMIANOWYM SZLAKIEM ,sobota 29.03.2014,g.9,30 Łukoil JP II
#21
Jurek S napisał(a):Magdo mam nadzieję, że patrzyłaś na kierunek jazdy :-D Więc jeżeli z nami do Nałęczowa to jak będziesz wracała?

Oczywiście nie spojrzałam na kierunek. Cóż... w takim razie urwę się wcześniej.
...rower jest wielce okej...
Odpowiedz
#22
Magdalenka napisał(a):
Jurek S napisał(a):Magdo mam nadzieję, że patrzyłaś na kierunek jazdy :-D Więc jeżeli z nami do Nałęczowa to jak będziesz wracała?
Oczywiście nie spojrzałam na kierunek. Cóż... w takim razie urwę się wcześniej.
Nie urywaj się :-D . Jeszcze gdzieś sama się zagubisz.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Jurek S napisał(a):Ja bym raczej proponował przez Cynków
Nie tym razem Jureczku ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Młodszy szeregowy z dolnej półki :mrgreen: chętnie się przyłączy jeśli zdrowie wróci do soboty ... coś mnie pobiera
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#25
Zmodyfikowany plan jest więc taki :Łukoil-JP II-Kraśnicka-Raszyńska-Lipniak-dalej szlak Damiana-Markuszów-zielonym i niebieskim szlakiem Nałęczów-Wojciechów-Palikije-Radawiec lotnisko-Stasin Polny -Stasin Leśny-Czuby os.Poręba ;-) .Wkrótce szef sztabu ,Damian wrzuci mapkę :-> .W piątek planujemy z Mario rekonesans,gdyby ktoś jeszcze miał wolne i chęć,zapraszamy :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#26
Też bym chętnie wybrał sie,nie wiem jeszcze do końca jak z czasem będzie.Są plany na małą robótkę.Zobaczymy ;-)
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#27
mani_73 napisał(a):Też bym chętnie wybrał
To się postaraj Marcinku :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
Właśnie jem kanapkę na drugie śniadanie i wyrysowałem zmodyfikowaną trasę: http://ridewithgps.com/routes/4299332
Nie wiem jak biegnie szlak rowerowy z Markuszowa do Nałęczowa, więc wyrysowałem ten odcinek po głównej drodze - a pojedziecie sobie jak wam będzie odpowiadało.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
damian.s napisał(a):http://ridewithgps.com/routes/4299332
Nie wiem jak biegnie szlak rowerowy z Markuszowa do Nałęczowa, więc wyrysowałem ten odcinek po głównej drodze - a pojedziecie sobie jak wam będzie odpowiadało.

Szlak biegnie z lewej strony głównej drogi,po prawej jest lokalna dróżka ,jest wybór.Rekonesans wykaże jakość szlaku rowerowego ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#30
Oj chyba trzeba się z Wami wybrać wreszcie...dopisuję sie do listy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości