Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wymiana napędu
#11
te bliżej gleby....ale ma mieć luz na boki patrząc się od tyłu rowera, czy w pionie i poziomie patrząc się prostopadle na napinacz?
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#12
To nie wpływa w ogóle na jakość jazdy. Luzem się nie przejmuj.
Jak wygląda tak jak górne to możesz wymienić.
[Obrazek: 7643dc492301a6595fc4e5f8e871.jpg] Uploaded with fotem.pl
Odpowiedz
#13
No jak nie wpływa na jakość jazdy? Ostatnio wymieniłem kółeczka w przerzutce, bo właśnie miały potworne luzy i w ogóle nie ma porównania.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Luz luzowi nierówny.
Fajnie jest samemu coś zrobić ale nie wiem czy ten luz korespondencyjnie uda się wyjaśnić :mrgreen:
Ja jednak pozwalam fachowcom aby chociaż realnie zobaczyli problem :-P
P.S.
Długo Cię Paweł nie było...
Z Krymu wróciłeś? :mrgreen:
Pamiętamy też Twoje "sercowe" tematy... wyszło coś z tego? :mrgreen:
Wkrótce rodzinne ustawki :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#15
Darek a tak się sprawy potoczyły, że wybranka serca jest inna ale już jestem zaręczonySmile więc wiadomo z jakiego powodu dawno mnie nie było z Wami;d

że tak powiem...korzystałem z życia tego mniej rowerowegoSmile no i spełniam się muzycznie dalejSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#16
teraz doczytałem się że tamta korba którą polecałeś to jest do 9 rzędówek...a ja mam 8...no chyba że to nie robi różnicy
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#17
Nie robi różnicy do jest tzw chwyt marketingowy. Wszystkie korby 8,9 a nawet 10 są kompatybilne.

Tu masz potwierdzenie ORGANOLEPTYCZNE.
Zamontowałem taki komplecik jak ci zaproponowałem koleżance i wsio trybi.

http://s1295.photobucket.com/user/gello ... 20octalink
Odpowiedz
#18
Ja od początku świata , to znaczy pewnie od jakiś 8 lat zakupiłem sobie korbę dedykowaną pod napęd 9-rzędowy do napędu 8-rzędowage i tak sobie śmigam , śmigam….. do tej pory ;-) , także tak będzie git
Odpowiedz
#19
ja ogólnie się zastanawiam czy korbę wymieniać...suport mam nowy(przejechane z 500km)...aby ze 2 zęby wyłamane...przeskakuje mi łańcuch przez kasetę i stary łańcuch...korba zapewne jeszcze posłuży

jakbym jeździł tyle co kiedyś to zapewne i korbę bym wymienił...no ale w chwili obecnej mija to się z celem
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#20
na razie mi doszedł łańcuch i go założyłem do przetestowania żeby się przejechać po drodze dojazdowej do domu...jeszcze gorzej mi przeskakuje...w ogóle nie mogę mieć teraz nacisku na pedały.

Winą jest przebieg korby i kasety czy możesz coś jest rozregulowane ?
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości