Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paszportowa wyprawa
#11
Jurek S napisał(a):RORL
Tego nawet nie da się wymówić :-P

(no dobra, ja nie wymówię, może ktoś inny da radę :-P )
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#12
Może ROTFL Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
KermitOZ napisał(a):Może ROTFL Wink
A mógłbyś rozwinąć ten skrót ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
mariobiker napisał(a):A mógłbyś rozwinąć ten skrót ;-)
Rolling on the floor laughing Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
KermitOZ napisał(a):mariobiker napisał/a: A mógłbyś rozwinąć ten skrót
Rolling on the floor laughing Wink
Dobre :mrgreen: bardzo mi się podoba
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Przy tej dyskusji jedna myśl rozświetliła mi głowę :-P a może by tak zrobić KORL czyli Kolarska Odznaka Rowerowego Lublina?, albo RORL - Rekreacyjna Odznaka Rowerowego Lublina :mrgreen: :lol:
No tak, nad skrótem trzeba pomyśleć ale pomysł super. ja zawsze jak miałem okazję zbierałem różne pieczątki na mapach, przewodnikach, paszportach itd i bardzo się w to wkręcałem. A jaka była złość jak mi kiedyś taka zastęplowana mapa przemokła i musiałem wyrzucić...
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):albo RORL - Rekreacyjna Odznaka Rowerowego Lublina :mrgreen: :lol:
Ciekawe jakie byłyby kryteria na taką odznakę :-P :mrgreen: Chyba trzeba by było powołać jakąś Komisję Kontroli Rekreacji - w skrócie KKR :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
Ja proponuję skrót (nomen omen):
OLT - Odznaka Lubelskiego Trzepaka. Każda przejechana stówka to jedna pieczątka. Kto zbierze najwięcej pieczątek otrzyma zaszczytny tytuł: Trzepak Roku Rowerowego Lublina i w nagrodę wszyscy będziemy do niego mówić Prezesie (nomen omen oczywiście) Wink
Odpowiedz
#19
damian.s napisał(a):powołać jakąś Komisję Kontroli Rekreacji - w skrócie KKR

I tak na tej samej zasadzie w tym państwie tworzy się etaty dla znajomych :-D

Velo napisał(a):Ja proponuję skrót (nomen omen):
OLT - Odznaka Lubelskiego Trzepaka. Każda przejechana stówka to jedna pieczątka. Kto zbierze najwięcej pieczątek otrzyma zaszczytny tytuł: Trzepak Roku Rowerowego Lublina i w nagrodę wszyscy będziemy do niego mówić Prezesie (nomen omen oczywiście) Wink

Może jeszcze dodasz, że dla zwycięzcy zafundujesz rower Ukraina, co?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#20
mraugorzata napisał(a):I tak na tej samej zasadzie w tym państwie tworzy się etaty dla znajomych :-D
Gosia, w tym państwie to w ramach tej komisji od razu powstałoby kilka podkomisji (kontrola rekreacji na ustawkach szosowych, kontrola rekreacji na ustawkach terenowych itp) oraz kilkanaście grup roboczych i wspierających :-) A ja myślałem raczej o skromnej, góra 10-osobowej komisyjce :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości