Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paszportowa wyprawa
#21
damian.s napisał(a):
mraugorzata napisał(a):I tak na tej samej zasadzie w tym państwie tworzy się etaty dla znajomych :-D
Gosia, w tym państwie to w ramach tej komisji od razu powstałoby kilka podkomisji (kontrola rekreacji na ustawkach szosowych, kontrola rekreacji na ustawkach terenowych itp) oraz kilkanaście grup roboczych i wspierających :-) A ja myślałem raczej o skromnej, góra 10-osobowej komisyjce :mrgreen:
Sprawa się komplikuje :-P bo trzeba by jeszcze powołać komisję do opracowania pieczęci. Ci co mają paszporty niech lukną, nie jest to taksa sobie zwykła pieczęć :-D
Ale tak trochę sam się nakręcając :lol: jakby tak nagłośnić w mediach, znaleźć sponsora i wydrukować takie paszporty Rowerowego Lublina byłaby niezła promocja.
Na ustawkę z paszportem :mrgreen: A jak nie masz paszportu, podanie, kilka zdjęć, załączniki, etc :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
To ja chyba pozostanę przy jeździe dla przyjemności, a nie dla zaszczytów :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#23
damian.s napisał(a):To ja chyba pozostanę przy jeździe dla przyjemności, a nie dla zaszczytów :mrgreen:
Damianie, zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym :-D
A nie napisałem jeszcze, że na koniec roku o jakichś ciekawych nagrodach można pomyśleć. Tylko nie piszcie mi tutaj, że nagrody Was nie interesują :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
A może zrobić ustawkę dla posiadaczy paszportu Polsatu? ;D Ciekawe czy ktoś to jeszcze ma...
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
KermitOZ napisał(a):A może zrobić ustawkę dla posiadaczy paszportu Polsatu? ;D Ciekawe czy ktoś to jeszcze ma...
KLIK :-)

A ceremonia wręczania paszportów będzie wyglądać TAK :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#26
No, Damian jak zwykle obczajony "we filmie", https://www.youtube.com/watch?v=nkoSrIZYEOw Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
Ale piękny OT się zrobił ;-) czekam na ciąg dalszy.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#28
mariobiker napisał(a):Ale piękny OT się zrobił ;-) czekam na ciąg dalszy.
No to czekaj czekaj Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
mariobiker napisał(a):Ale piękny OT się zrobił
Jaki OT? Mariusz, przecież to jest rzeczowa dyskusja na temat paszportów i odznak :-) a to jest masa spraw do ogarnięcia - regulaminy, wzory, procedury, wnioski, załączniki :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#30
damian.s napisał(a):Jaki OT? Mariusz, przecież to jest rzeczowa dyskusja na temat paszportów i odznak a to jest masa spraw do ogarnięcia - regulaminy, wzory, procedury, wnioski, załączniki
Przepraszam bardzo Szanowną Komisję ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości