Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włóczęga Północy 2,Skansen-parking,31.05.14.g.7,30
#11
W sobotę 26.04.14. o godz.9,00 ruszamy z Damianem i Mario na rekonesans .Wyjazd z parkingu obok skansenu.Celem naszym jest zbadanie trasy Lublin- Czemierniki,a zwłaszcza odcinka Firlej-Czemierniki gdzie jest jedyny odcinek terenowy długości ok. 3 km.Jeżeli będzie wola i chęć,oraz sprzyjająca pogoda,jedziemy dalej po trasie "Włóczęgi Północy 2".W Parczewie zdecydujemy czy wsiadamy w szynobus g.17,35 czy jedziemy całość rowerami.Wycieczka oczywiście bez napinki ,rekonesans i rekreacja ;-) .Zapraszamy :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#12
Postaram się dołączyć. Polubiłem Wasze rekonesanse. :-D
Odpowiedz
#13
Może się uda ;-) wygospodarować wolną sobotę.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#14
Noorbi napisał(a):Postaram się dołączyć. Polubiłem Wasze rekonesanse.
Cieszymy się bardzo :-> .
mariobiker napisał(a):Może się uda wygospodarować wolną sobotę.
Nie masz innego wyjścia ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
Jureczq zastanawiam się czy nie wystartować o g. 8:00. Byłoby więcej czasu na rekonesans ;-) W Białce na 146 km mamy zaproszenie na kawę :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#16
mariobiker napisał(a):Jureczq zastanawiam się czy nie wystartować o g. 8:00.
Panowie, dajcie się wyspać :-) Co dzień na 8.00 do pracy, to chociaż sobotnia ustawka niech będzie na 9.00 :-P Jak nie przejedziemy całej trasy, to przecież nic straconego, a jedyny niepewny odcinek to Serock - Żurawiniec, pozostałe odcinki przejezdne i całkiem dobrze oznaczone Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#17
mariobiker napisał(a):Jureczq zastanawiam się czy nie wystartować o g. 8:00. Byłoby więcej czasu na rekonesans ;-) W Białce na 146 km mamy zaproszenie na kawę :mrgreen:
Jestem za g.8.00,Mariuszq ,ale co na to Damian :?: Z zaproszenia na kawę chętnie skorzystamy ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#18
To może pojedźcie samochodem o 15, weźcie rowery, przejedziecie niepewny odcinek i z powrotem do domu Tongue
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#19
JuraS napisał(a):Jestem za g.8.00,Mariuszq ,ale co na to Damian :?:
Skoro taka wola ogółu, to się dostosuję :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
KermitOZ napisał(a):To może pojedźcie samochodem o 15, weźcie rowery, przejedziecie niepewny odcinek i z powrotem do domu Tongue
He he dobre :mrgreen: to może w ogóle nie brać rowerów.
damian.s napisał(a):Panowie, dajcie się wyspać :-) Co dzień na 8.00 do pracy, to chociaż sobotnia ustawka niech będzie na 9.00 :-P
Damianq wyśpisz się w niedzielę :-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości