Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.04 - ŚLR Daleszyce
#1
Hej

Jeśli ktoś startuje w ŚLR w barwach Rowerowego Lublina i chce mieć zniżkę 10zł na Daleszyce (czyli wychodzi 50zł Master, 40zł Fan) to proszę o rejetrację na stronie organizatora, wybór drużyny "www.RowerowyLublin.org" i przelew do poniedziału do wieczora (przelew zrobię we wtorek z rana) oraz do kompletu PW z imieniem i nazwiskiem i informacją, że ktoś przelał kasę. Jeśli ktoś mi już robił przelew to numer konta bez zmian, jeśli nie to zapraszam na pw po numer konta Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Cześć, jak znalazłoby się miejsce na transport + rower to ja się piszę.
Start w barwach RL, jak najbardziej tylko potrzebna byłaby koszulka (xl) :-)
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#3
My mamy komplet, a właściwie nadkomplet, więc potrzeba kogoś z drugim autem.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Ja mógłbym kogoś zabrać ze sobą, ale nie mam bagażnika rowerowego. Swój rower zabiorę i ewentualnie do 3 osób.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#5
Ale to jest opcja 3+3 bez bagażnika czy przy ewentualnym pożyczeniu bagażnika? A może to opcja 3+1, bo tak to też można interpretować. Mam 2 osoby chętne, które by się chciały zabrać.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
W moim aucie producent nie przewidział relingów dachowych :-( nie mam też haka wiec mogę kogoś zabrać, ale bez roweru. Swój rower zabieram na klapę. Mam taki bagażnik ale tylko na jeden rower.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#7
W ostateczności dałoby się z tym jakoś zakombinować, ale może uda się jakoś inaczej Smile Dzięki, w razie czego się odezwę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Gdyby ktoś chciał jechać w sobotę i tam przenocować,mogę zabrać 1 osobę ,albo sam rower.
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#9
Zrobiłem właśnie przelew za siebie, Tomka, Dawida, Jacka, Staszka, Pawła i Agę, widzę, że Daniel też przelał, a Mikołaj się jeszcze namyśla Smile Duży skład się szykuje z RL.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#10
Mam nadzieję ,że nie dam bardzo ciała xd
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości