Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opony Kenda
#11
Patryk napisał(a):Jak jakieś budżetówki bardziej to continental ultra sport w drucie. Ostatnio na allle były w bardzo dobrej cenie.

Były po 33zł ale już nie są (teraz 39zł) ale w rozmiarze 700x23 (sam zresztą sie zaopatrzyłem) tu:

http://allegro.pl/opona-continental-ult ... 01828.html

Te Ultra Sport w rozmiarze 700x28 praktycznie nie do dostania. Wtedy zostaje Conti Sport Contakt, ale to już 81zł/szt. które mariobiker polecał. Tylko to już nie jest budżetowo.
Odpowiedz
#12
Marek, a może zainteresują Cię Rubeny Syriux 700x25 drutówki.Mają taką zaletę, że są po 21 zeta.Widziałem je dzisiaj na Rapackiego w hurtowni Rometa.
Odpowiedz
#13
And55 napisał(a):Marek, a może zainteresują Cię Rubeny Syriux 700x25 drutówki.Mają taką zaletę, że są po 21 zeta.Widziałem je dzisiaj na Rapackiego w hurtowni Rometa.

Mam teraz Rubeny.
Opony całkiem dobre jak za tą cenę, ale strasznie ciężkie i zużywają się szybko.

Dzięki za info.
Odpowiedz
#14
And55 napisał(a):Marek, a może zainteresują Cię Rubeny Syriux 700x25 drutówki.Mają taką zaletę, że są po 21 zeta.
Miałem te opony w Kocurze, rzeczywiście:
MarekK napisał(a):Opony całkiem dobre jak za tą cenę, ale strasznie ciężkie i zużywają się szybko.
Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Velo, te Continentale to fajne oponki tylko, że 23 mm będą chyba za wąskie bo ważę 90 kg(ale powoli spada Smile).
Myślę, że 28 będzie w sam raz. A może 25?
Chyba, że się mylę?
Odpowiedz
#16
MarekK napisał(a):tylko, że 23 mm będą chyba za wąskie bo ważę 90 kg

Wiesz, ja też ważę pod 90kg i pomykam na 23mm ale wiadomo jakie są nasze drogi, nie wszedzie można kolarzówkę zabrać.

MarekK napisał(a):Myślę, że 28 będzie w sam raz. A może 25?

28 to taka troche max. szerokość w rowerze szosowym. Gdybym miał wybierać osobiście brałbym 25mm jako "złoty środek".
Odpowiedz
#17
Marku te opony mają być do szoski czy do Twojego Accenta :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
mariobiker napisał(a):Marku te opony mają być do szoski czy do Twojego Accenta :?:

Do kół na szosę do Accenta.
Odpowiedz
#19
MarekK napisał(a):Do kół na szosę do Accenta.
http://allegro.pl/komplet-opon-vittoria ... 00249.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Miałem nie brać Kendy, a mam teraz Kendy k-152 700x25.
Dostałem od kolegi na wypróbowanie czy szerokość będzie dobra.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości