Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koła 28"
#11
piotr73 napisał(a):ma na bank ma wolnobieg nakręcany
Dokładnie tak, dopiero dziś zauważyłem, że o tym nie wspomniałem.

Byłem dziś w Centrali i kilku innych serwisach i w zasadzie wniosek jest taki, że w obecnej sytuacji powinny wystarczyć dostępne w sklepach od ręki koła na obręczy stożkowej.

Jurek S napisał(a):Może kupić obręcze i dać do przeplecenia.
Też o tym pomyślałem.
Dzięki za wszystkie rady - jeszcze dziś sobie to przemyślę, zerknę na stan konta, jutro decyzja i działamy, bo rower nie może stać bezczynnie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Kiedyś bym powiedział inaczej , ale dzisiaj mówię że szkoda kasy na robienie z roweru budżetowego roweru wypasionego i wymiana poszczególnych elementów , zespołów na elementy wyższej półki bo to się nie opłaca , Damian jak by chciał mieć dobre tylne koło to pi razy drzwi ze wszystkimi duperelkami w postaci kaseta , łańcuch musiał by wydać tyle co go kosztował cały rower , to jedno koło miałby już „fajne” , a co z resztą ? Także tak w tym momencie propozycja JurkaS , albo zwykłe takie samo koło ze sklepu jak masz obecnie , następne 7 lat powinno wytrzymać jak to pierwsze , a na przyszłość jak będziesz chciał mieć jakiś bardziej wypasiony sprzęt to zbieraj kasę i kupuj cały rower z wyższej półki i wtedy to ma ręce i nogi i wszystko gra jak ta lala
Odpowiedz
#13
Pod wolnobieg to nie ma nic sensownego nawet z SHIMANO.
Przeplatać się nie opłaca bo to mnoży koszta.
Pozostaje coś wysupłać na "regionalnym portalu" aukcyjnym lub kupic 2X drożej w sklepie na miejscu.
Odpowiedz
#14
Kup sobie jakąś firmową obręcz jak Ci tak na czasie zależy o np. Mavic'a u nas powinni mieć. Jak nie to poszukaj na necie Mach1 nawet alexrimsa w tych budżetowych całkiem dobre obręcze w niskiej cenie. Niech będzie oczkowana na 36 szprych i tyle. Kupisz fajną piastę na kasetę do tego jakieś mocne szrychy Sapim, Mac, Pillar i masz super kółeczko.
http://www.velotech.sklepna5.pl/pkat/76/28.html
Odpowiedz
#15
Taa plus kaseta i plus łańcuch i wyjdzie czysta złotych :-)
Odpowiedz
#16
Pytanie w jakim stanie jest wolnobieg i łańcuch. Skoro będzie trzeba wymienić w tym sezonie to warto się zastanowić a nie potem załować w sumie mogłem...
Odpowiedz
#17
Ja dodam od siebie bo koledzy już wiele powiedzieli: co byś nie zrobił damian.s, nie kupuj kół czy obręczy Swift Arriv ! Niby jest mocne ale nim się to zakręci...
Odpowiedz
#18
damian.s napisał(a):...rower nie może stać bezczynnie.

Bardzo zdrowe podejście do tematu ;-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#19
Damian a może cos takiego, nowe i w fajnej cenie http://allegro.pl/komplet-kol-kellys-cr ... 62812.html
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
gello1 napisał(a):Taa plus kaseta i plus łańcuch i wyjdzie czysta złotych :-)
+ korba,
+ manetki / klamkomanetki...

pół roweru Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości