Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[11.09 12:00 Kraśnicka] pętelka 70km - ODWOŁANE
#1
Na jutro chodzi mi po głowie coś takiego http://www.bikemap.net/route/310258
Nie jestem pewien asfaltu od Starościna w stronę Lublina, ale chyba powinien być ok (taką mam nadzieję). Jeśli ktoś zna stan tej drogi to byłbym wdzięczny za wpisanie tu swojej opinii abym zmodyfikował jakoś trasę.

Start ze skrzyżowania Kraśnickie/Boh Monte Cassino

Tempo jak zawsze 31-33 z możliwością negocjacji

W przypadku braku wpisów wiadomo co ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
holden napisał(a):...Nie jestem pewien asfaltu od Starościna w stronę Lublina, ale chyba powinien być ok (taką mam nadzieję). Jeśli ktoś zna stan tej drogi to byłbym wdzięczny za wpisanie tu swojej opinii abym zmodyfikował jakoś trasę...
Akurat dziś robiłem kurs Lublin-Przytoczno-Lublin. Z asfaltem do Starościna jest tak, że w niektórych miejscach jest równy, ale generalnie większość to koleiny i garby...
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#3
W takim razie ewentualna trasa zastępcza http://www.bikemap.net/route/310440
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#4
Do Starościna szoską spokojnie przejedziesz, jechałem ze dwa tygodnie temu i było w miarę ok. Widzę, że masz odcinek Garbów-Starościn na swojej trasie. Droga stworzona do takich treningów - asfalt marzenie, w dodatku znikomy ruch Smile Jutro raczej jadę do lasu, ale jak się zmienią plany to jutro napiszę i się wpiszę Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
ODWOŁANE
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości