Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep rowerowy
#1
Witam chciał bym sie zapytać gdzie w lublinie mógł bym kupić dobry rower tak do 2.000?
Rowerkiem jeżdżę rekreacyjnie na razie na brata (firma merida) bardzo fajnie mi sie jeździ .
Chodzi mi o zwykły rowerek górski z jakimiś amortyzatorami najlepiej prosta rama jakieś nie najgorsze przerzutki i hamulce Smile Do zwykłej jazdy nad zalew itp.
Jesli macie moze cie również polecić od razu jakis model roweru bo na razie bylem tylko w decatlonie i tam znalazlem 2 rowerki ktore mnie zaciekawiły ale czekam na wasze odpowiedzi Big Grin
Odpowiedz
#2
Mainlbn napisał(a):Rowerkiem jeżdżę rekreacyjnie na razie na brata (firma merida) bardzo fajnie mi sie jeździ .
MSBIKE, ul. Popiełuszki 29A, tel.: 81 444 99 66
Mainlbn napisał(a):bo na razie bylem tylko w decatlonie i tam znalazlem 2 rowerki ktore mnie zaciekawiły
:-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Jeżeli chcesz rzeczywiście tylko nad zlew to polecam hurtownię na Energetyków 8. Mają naprawdę duży wybór prostych rowerów. No i nad zalew nie potrzebujesz nawet jak piszesz "nie najgorszych przerzutek i hamulców" :-D
Teraz dopiero spojrzałem na budżet jaki chcesz przeznaczyć. To Ty chcesz się lansować nad tym zalewem ;-) . Rower nad zalew kupisz do 1000zł.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):Rower nad zalew kupisz do 1000zł.
Nawet za 349 kupi, ale pojedzie nad ten Zalew 2x, ciśnie złoma w kąt i tyle będzie przyjemności Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Najpierw pojedzie nad Zalew, potem pojawi się na jakiejś Naszej ustawce - zobaczy, że jest świetnie i cykloza go złapie :-) Jak masz kasę o której mówisz to omijaj Decathlon i wszystkie markety bo w dobrym sklepie coś znacznie lepszego sobie wybierzesz.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):
Jurek S napisał(a):Rower nad zalew kupisz do 1000zł.
Nawet za 349 kupi, ale pojedzie nad ten Zalew 2x, ciśnie złoma w kąt i tyle będzie przyjemności Wink
Dlatego właśnie napisałem do 1000zł, żeby więcej niż 2x pojechał nad zalew i nie cisnął złoma w kąt :-P
No to Mainlbn może jednak będziesz chciał pojechać dalej niż nad zalew. Z tego co piszesz wynika, że w teren też chętnie byś wjechał :-D
Ale żeby nie było gadania po próżnicy ja niezmiennie polecam jednak rower typu cross na kołach 28" Tego typu rower jest bardzo uniwersalny bo i na szosę, i w teren, i na wyprawy sakwiarskie. Co do modelu to Ci nie doradzę bo się nie znam :-P Myślę, że na osprzęcie od Alivio już będzie nieźle, i z wagą ok. 13-14kg. Jeżeli chodzi o hamulce na v-brak też dasz spokojnie radę. (tarczówki już podnoszą cenę, a badziewnych nie opłaca się kupować)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Jurek S napisał(a):Dlatego właśnie napisałem do 1000zł, żeby więcej niż 2x pojechał nad zalew i nie cisnął złoma w kąt :-P
Dlatego ja właśnie napisałem, że nie ma sensu kupować szmelcu, który będzie mu tak ciążył, że go zaraz wstawi w kąt Tongue Za 2k można kupić porządny rower, a jak się ma czas i zacięcie to złożyć jeszcze porządniejszy i cieszyć się jazdą, a nie męczyć na złomie.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
dzieki wielkie Smile a cena jest taka bo che dobry rower ktorym bede mogl pojezdzic kilka lat a nie jeden sezon jak to bylo z ostatnim Big Grin
Odpowiedz
#9
Ostatnio pomagałem kupić rodzinie rowery trekkingowe, Kross lub Unibike możemy spokojnie kupić za 1500pln i będzie to dobry rower na wiele kilometrów, któremu możemy zaufać.
Na takim trekkingu jedzie się baaardzo wygodnie.

Rowery w tej cenie można znaleźć u Bike Boysów na ul. Głębokiej i w Wigrusie na ul. Energetyków, nawet Gianta w Cyclo na ul. Wigilijnej tyle, że bez dodatkowego osprzętu.
Odpowiedz
#10
Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi o miejsca w którym zadaję pytanie. Jakich producentów rowery (szosowe karbonowe) można zakupić w Lublinie ? Wiem, że w Lublinie można kupić Speca, obił mi się o uszy Focus ? Zapewne można coś jeszcze kupić tylko co i gdzie ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości