Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.04.2014, godz. 17.15, Łukoil JPII
#21
Jurek S napisał(a):I nawet z Arturem się minęliśmy, ale chyba myślami był przy obiadokolacji

Jurek strach się bać w myślach czytasz albo jakoś z oczu, albo musiałem słabo wyglądać. :-P

PS. A tak w ogóle myślałem, że szybciej będziecie na Węglinku to bym nawrócił w tył na lewo. A tak zjadłem obiad.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#22
Nooo przefajna przebieżka. Latawce, bociany, podjazd na Raszyńskiej :-P
Atrakcje jak się patrzy :mrgreen:
Wielkie dzięki!!!
Odpowiedz
#23
I ja również Dziękuje za wspólną przejażdżkę, dawno nie uciekałem przed ciągnikiem :mrgreen: a wracając przez Jana Pawła jeszcze obejrzałem fajny zachód słońca szkoda że nie miałem aparatu :-( Także Dzięki
Odpowiedz
#24
Hmm, widziałam dwie osoby w czerwonych bluzach ok. 19 na skrzyżowaniu ul. Roztocze z Orkana. Jurek i Katka?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#25
mraugorzata napisał(a):Hmm, widziałam dwie osoby w czerwonych bluzach ok. 19 na skrzyżowaniu ul. Roztocze z Orkana. Jurek i Katka?
Na 99% tak Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#26
mraugorzata napisał(a):Hmm, widziałam dwie osoby w czerwonych bluzach ok. 19 na skrzyżowaniu ul. Roztocze z Orkana. Jurek i Katka?
To mogliśmy być my :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#27
Magdalenka napisał(a):Ale pewnie któregoś pięknego dnia sama ogłoszę ustawkę dla osób, które są dyspozycyjne dopiero po 18. :-D
Popieram! W ciemno dołączam jako pierwszy. Od Maja może wieczory będę miał trochę luźniejsze to i na tygodniu się czasem zobaczymy - mam nadzieję.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości