Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23-26.08 - BB Tour - 1008km w 72h
#31
darist napisał(a):
Jurek S napisał(a):Można dzień wcześniej wyjechać do Przemyśla pociągiem

W ubiegłe wakacje było takie połączenie: wyjazd 13:54 a w Przemyślu 20:01 (jakiś nocleg by się przydał).
(...)
To nas nie urządza bo to strata jednego dnia. jest dobre połączenie przez Rzeszów. Z Lublina o 6.00. W Przemyślu jesteśmy o 11.46 i robimy skok na Ustrzyki Dolne. (sobota) W niedzielę można zrobić dużą pętlę Bieszczadzką. A w poniedziałek rozumiem, że otwarcie PK. Pytanie do której we wtorek ciągle pozostaje otwarte. :-? Sprawa powrotu na pociąg z Przemyśla.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#32
Jestem za PK w Ustrzykach możecie na mnie liczyć
Odpowiedz
#33
Jurek S napisał(a):A w poniedziałek rozumiem, że otwarcie PK.

Nie czytasz uważnie :-P
PK musi być otwarty w niedzielę :!:
I raczej w czasie, który podałem.
Jeśli na mecie różnica między pierwszym a ostatnim zawodnikiem wynosi ok. 36 godzin to nie spodziewajmy się, że będzie ona dużo mniejsza na ostatnim PK.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#34
darist napisał(a):
Jurek S napisał(a):A w poniedziałek rozumiem, że otwarcie PK.

Nie czytasz uważnie :-P
PK musi być otwarty w niedzielę :!:
I raczej w czasie, który podałem.
(...)
Rzeczywiście, przesunęło mi się o jeden dzień :-D No to pozostaje tylko kwestia, o której trzeba będzie uruchomić w niedzielę PK. A z regulaminu wynika, że czas zamkniecia PK będzie podany po 1 sierpnia.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
ja 24 będę w Rzeszowie służbowo na meczu, przy okazji w drodze powrotnej z gór, także mogę również wspomóc punkt.
Odpowiedz
#36
Panowie i panie a co z ławeczką , chyba terminy kolidują.
Odpowiedz
#37
Krzyśku, to trzeba zmienić termin BB Tour :-P
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#38
Ustrzyki - chętnie Smile
Odpowiedz
#39
Jeszcze jest dużo czasu do uzgadniania szczegółów, ale bliżej terminu (można i wcześniej) trzeba by określać czy wariant: Przemyśl - Ustrzyki G. - Przemyśl, czy wariant dojazdu do samych Ustrzyk G. A dodatkowo czy jeszcze dojazd do Ustrzyk D. na zakończenie. Ja oczywiście z Przemyśla :-D.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
Jurku, jeszcze raz napiszę to: punkt jest w Ustrzykach DOLNYCH, w Górnych jest meta Smile

Rozumiem, że wchodzimy w tę imprezę. Proszę dajcie znać gdzie ostatecznie robimy punkt. Rzeszów dużo łatwiejszy z punktów logistycznych i wydaje się, że w miarę dopięte jest tam już jakieś wsparcie. Ustrzyki Dolne z kolei są ciekawsze pod względem turystycznym. Pamiętajcie jednak, że punkt bezwzględnie musi działać przez określony (dosyć długi) czas i jest to poważna sprawa Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości