Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23-26.08 - BB Tour - 1008km w 72h
#41
Rzeszów Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#42
Ja bym się w sumie wstępnie chętnie wpisał. Mogę coś gotować na miejscu i zająć się rozprowadzaniem napojów. :mrgreen:
Odpowiedz
#43
Dobra, to ja też na Rzeszów się piszę. (Żeby ciągle nie mylić Dolnych z Górnymi :-P ) Jakieś trasy do jeżdżenia się zorganizuje. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#44
krzysiek_63 napisał(a):Panowie i panie a co z ławeczką , chyba terminy kolidują.
Ławeczka przesunięta na 16-17.08.2014 :mrgreen:
KermitOZ napisał(a):Rozumiem, że wchodzimy w tę imprezę. Proszę dajcie znać gdzie ostatecznie robimy punkt.
Wchodzimy - Rzeszów :!:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#45
Ok, niech będzie Rzeszów :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#46
Rzeszów.
Odpowiedz
#47
mariobiker napisał(a):
krzysiek_63 napisał(a):Panowie i panie a co z ławeczką , chyba terminy kolidują.
Ławeczka przesunięta na 16-17.08.2014 :mrgreen:
(...)
No nieładnie Panowie ;-) 16-17.08 miało być Wieprzem do Zwierzyńca. Pozostaje mi się przesunąć na 9-10.08 Cry
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#48
Jurek S napisał(a):No nieładnie Panowie 16-17.08 miało być Wieprzem do Zwierzyńca. Pozostaje mi się przesunąć na 9-10.08

Z postu "Wieprzem do Zwierzyńca" ;-)

Jurek S napisał(a):Makary, spokojnie tu nikt na szosowym rowerku nie odważy się przyjechać . Już ja to gwarantuję To będzie dwudniowa wyprawa z sakwami. Coraz bardziej przymierzam się na termin 9-10 sierpnia.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#49
Większość z was jest za Rzeszowem ale ja obstawiał bym Ustrzyki Dolne, dlatego ze 40 km od Ustrzyk D. a 50 km od mety mam kwaterę po kosztach własnych, czyli,prąd ,woda,gaz. pomyślcie nad moją propozycją.
Odpowiedz
#50
krzysiek_63 napisał(a):Większość z was jest za Rzeszowem ale ja obstawiał bym Ustrzyki Dolne, dlatego ze 40 km od Ustrzyk D. a 50 km od mety mam kwaterę po kosztach własnych, czyli,prąd ,woda,gaz. pomyślcie nad moją propozycją.
No tak Krzysztofie, ale przecież trzeba będzie się zmieniać na PK i to chyba w najdłuższym przedziale czasowym. Także w nocy. Więc ten nocleg powinien być w okolicach PK. Nie bardzo sobie wyobrażam dojazd do PK i powrót na zmianę np o północy. Praktycznie nie ma spania ani przed ani po.
A metę zamsze możemy wykorzystać innych okolicznościach :-P . Ale jeżeli zbierze się ekipa na i na UD to dlaczego nie.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości