Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23-26.08 - BB Tour - 1008km w 72h
#11
A może zebrałaby się ekipa na dwa punkty: Rzeszów i Ustrzyki G. Do Rzeszowa jest dobry dojazd. Jest szynobus o 6 i zajeżdża na 9.30. Jeżeli to popołudniu to można by jeszcze pojeździć. Dobrze by ściśle okreslić godziny działania punktów. Wtedy można coś zaplanować.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Ładny Team się zbiera :mrgreen: chyba coś z tego będzie ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
Ja również jak dostanę wolne to z chęcią pomogę Smile super pomysł
Odpowiedz
#14
Zgłaszam akces! Z jednodniowym urlopem nie powinno być problemu. Połączmy tę akcję z pojeżdżeniem po okolicach i zróbmy jak największy pomarańczowy punkt kontrolny :mrgreen:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#15
Zgłaszam się na Ustrzyki Górne. Nie widzę problemu, a co? Kto mi zabroni. Jak nie będzie chętnych do UG to do Rzeszowa zgłaszam się też. Tak czy inaczej... wodzu możesz na mnie liczyć. Poczytajcie dokładnie chodzi o dobę i może to być np. od 12 do 12 następnego dnia, więc trzeba mieć dwa dni wolnego. Jedźmy do Ustrzyk tam jest meta! Oj będzie się działo
Odpowiedz
#16
Noorbi napisał(a):(...) Poczytajcie dokładnie chodzi o dobę i może to być np. od 12 do 12 następnego dnia, więc trzeba mieć dwa dni wolnego. (...)
Tak właśnie to odczytujemy. Ale to musi być jakoś tak zgrane, żeby złapać pierwszego i ostatniego zawodnika w danym punkcie kontrolnym. Nie wiem jak to organizatorzy oceniają, wyliczają, określają.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Punkt ma zacząć działać po południu ,w niedzielę 24.08.Można pojechać rowerami do Rzeszowa już w sobotę rano ;-).Nocleg w agro i jeszcze kawał dnia do jazdy,wokół Rzeszowa lub do Ustrzyk.A po południu działalność całodobowa w punkcie w Rzeszowie lub [ i ] Ustrzykach :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#18
JuraS napisał(a):Punkt ma zacząć działać po południu ,w niedzielę 24.08.Można pojechać rowerami do Rzeszowa już w sobotę rano ;-).Nocleg w agro i jeszcze kawał dnia do jazdy,wokół Rzeszowa lub do Ustrzyk.A po południu działalność całodobowa w punkcie w Rzeszowie lub [ i ] Ustrzykach :-> .
Ale żeś się rozhasał, ;-) do Rzeszowa na rowerze. Ja będę się przymierzał na pociąg poranny. Wyjazd w sobotę to ciekawy pomysł. W takim razie już szykuję trasy wokół Rzeszowa. :-P
Jurq, po południu to bardzo szeroki zakres. Poczekajmy może Grzegorzowi uda się trochę uściślić.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Jurek S napisał(a):Ale żeś się rozhasał, do Rzeszowa na rowerze. Ja będę się przymierzał na pociąg poranny. Wyjazd w sobotę to ciekawy pomysł. W takim razie już szykuję trasy wokół Rzeszowa.
Można rowerem można pociągiem do Rzeszowa .Kwestia do uzgodnienia,to była tylko lużna propozycja celem wykorzystania soboty :-> .Planuj Jurq ,planuj.... :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#20
I warto by zapytać czy wszystko co zostanie z punktu to nasze? A co się ma marnować :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości