Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Północna dla autobusów i rowerów
#1
Zauważyłam dzisiaj, że zakaz wjazdu w ul. Północną (na skrzyżowaniu z Kosmowskiej) nie dotyczy nie tylko autobusów, ale i rowerów. Chyba od bardzo niedawna. Bardzo się cieszę, że ktoś o nas pomyślał i dał nam zielone światło. :-D
Odpowiedz
#2
Stoi już od przebudowy/zamknięcia wyjazdu na Warszawę (ul. Warszawska),
Po jego zamknięsiu na skrzyżowaniu Solidarności/Sikorskiego/Ducha w kierunku Warszawy tworzą się korki, IMO dobrze że autobus ma dzięki temu priorytet.

Widziałem ten znak już w kilka dni po zamknięciu Warszawskiej, gdy korek na Solidarności próbowałem właśnie tamtędy objechać (osobówka) Wink
Odpowiedz
#3
Cóż ostatnio jadąc tamtędy z kolegą, zarobił on mandat. Policja tyle aut nazatrzymywała że nie było gdzie stawać. Właściwie to byłem w szoku że tam jest zakaz :roll:
Odpowiedz
#4
Chodziło mi o to, że do niedawna nie było tej tabliczki, że rowery, podobnie jak autobusy, mogą tamtędy jeździć. Teraz jest. A policja, rzeczywiście, zbiera tam mandatowe żniwo.
Odpowiedz
#5
Tą tabliczkę rowerową na Północnej udało się załatwić "na gębę" ze ZDiM-em jakiś czas temu, a powiesili ją dopiero co.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#6
No właśnie - dałbym głowę, że jeszcze w weekend jechałem wbrew przepisom (choć świadomie :mrgreen: )
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#7
Aleksander W napisał(a):Tą tabliczkę rowerową na Północnej udało się załatwić "na gębę" ze ZDiM-em
Jak widać na tym przykładzie czasem i ZDiM na ludzkie odruchy ;-)
Yanq napisał(a):dałbym głowę, że jeszcze w weekend jechałem wbrew przepisom (choć świadomie :mrgreen: )
8-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Zdziwiłbym się gdyby ktokolwiek pojechał inaczej (przez węzeł i czteropasmówką) Big Grin
Ale chyba nie było przypadku by rowerzysta dostał tam mandat.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#9
To fakt, zwykle północna to moja droga powrotna do domu z większości wyjazdów i mijałem nie raz służbę w białych czapkach -nigdy nie gonili mnie ale też nigdy nie stali bezczynnie -zawsze kogoś pisali!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości