Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.04.2014, godz.15, Jana Pawła II wąwóz
#11
Bart napisał(a):Koledzy moi mili, wydaję mi się że do bodyguardowania bardziej nada się Nooooooorbi..
Dzięki Bart za reklamę... wiesz, ja sobie pojadę z tyłu bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Prawda?
Odpowiedz
#12
Noorbi napisał(a):Prawda?

[Obrazek: spyjvm.gif]
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
Bart napisał(a):(...)
no fajnie, fajnie, jechałbym i ja z wami, ale niestety ta niedziela mi nie pasuje.
Zasadniczo, następna też i kolejna i jeszcze jedna i jeszcze raz... ale to już chyba OT.


(...)
Tak na wszelki wypadek zaznaczę, że to nie niedziela tylko poniedziałek :-> (żeby ktoś się nie zapatrzył), ale rozumiem, że następny też i kolejny i jeszcze jeden i jeszcze raz...też nie :-(
Do pielgrzymki się wygoi :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Nic tylko zwiać od świątecznego stołu zaraz po śniadaniu! Śmingus-Dyngus z bidonów tym razem? :?:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):taka spokojna szoska ok 50km
Nic a nic terenu? Choćby tak tyci-tyci? Ociupnikę? Szczyptę? Cry Błotka? Cry Kurzu? Cry Piachu? Cry

To ja się mocno zastanowię nad sensem przyjechania.
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
mraugorzata napisał(a):
Jurek S napisał(a):taka spokojna szoska ok 50km
Nic a nic terenu? Choćby tak tyci-tyci? Ociupnikę? Szczyptę? Cry Błotka? Cry Kurzu? Cry Piachu? Cry

To ja się mocno zastanowię nad sensem przyjechania.
Ale podpuszczasz, wiesz że u mnie dużo nie trzeba :-P Nawet sobie zostawiłem taką możliwość na powrocie jak by było duże parcie na teren :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):Ale podpuszczasz, wiesz że u mnie dużo nie trzeba :-P Nawet sobie zostawiłem taką możliwość na powrocie jak by było duże parcie na teren :lol:
A wtedy to już się zrobi śmigus-dyngus na całego :-P

Na starcie raczej się nie pojawię, ale może uda mi się złapać Was gdzieś na trasie - w razie co będą namierzał Was telefonicznie :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
mraugorzata napisał(a):Nic a nic terenu? Choćby tak tyci-tyci? Ociupnikę? Szczyptę? Błotka? Kurzu? Piachu?
Nie wywołuj wilka z lasu ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#19
Dla mnie jak na pierwszy taki wypad, wszystko jest idealnie Big Grin tylko nie doczytałam się która godzina tego spotkania Smile
PASJA I MIŁOŚĆ w połączeniu dają pełnię szczęścia
Odpowiedz
#20
mroczna, godz. 15. Jest w tytule tematu.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości