Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.04.2014, godz. 17.30, Łukoil JPII
#21
Jestem już w domu. Dwukrotnie miałem "towarzystwo" deszczu. W sumie fajny "kumpel". Jestem b. zadowolony. Damian należy Ci się order. Dziękuję Wszystkim za urocza trasę i towarzystwo.
Odpowiedz
#22
Była to najbardziej terenowa ustawka Damiana, na której byłem. Wielkie dzięki wszystkim. Terenowy tydzień mam :-) - wczoraj terenowa ustawka Jurka, dziś Damiana szutry, a jutro pola i lasy Artura do Wojciechowa.
Jak już wracałem przy Lukoilu na JP II na rondzie wyhaczyłem jeszcze Patrycję i Arka i z nimi wróciłem :-)
Fotki ode mnie: https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 9686861186

I trasa: http://www.strava.com/activities/133402051

Edit: Jeszcze sobie przypomniałem, ten środek na komarzyce Smile , kleszcze i takie tam paskudztwo, to ULTRATHON, który zawiera DEET. Środek MUGGA też jest OK.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#23
I jeszcze całe dwa zdjęcia ode mnie.

FOTKI
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#24
Rado napisał(a):Była to najbardziej terenowa ustawka Damiana
Chwilowa fanaberia ;-) od soboty wszystko wraca do normy :-)
Rado napisał(a):Jeszcze sobie przypomniałem, ten środek na komarzyce Smile , kleszcze i takie tam paskudztwo, to ULTRATHON, który zawiera DEET
DEET przynajmniej 50% W. Cejrowski poleca środki na komary z 75% DEET (w Polsce chyba nie osiągalne)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#25
mariobiker napisał(a):Chwilowa fanaberia ;-) od soboty wszystko wraca do normy :-)
Ja różnego rodzaju drogi polne, leśne itp bardzo lubię, ale tylko wtedy gdy pokonuję je swoim tempem - dostojnie tocząc się do przodu i podziwiając krajobrazy :mrgreen:

Rado napisał(a):Jeszcze sobie przypomniałem, ten środek na komarzyce Smile , kleszcze i takie tam paskudztwo, to ULTRATHON, który zawiera DEET
mariobiker napisał(a):DEET przynajmniej 50% W. Cejrowski poleca środki na komary z 75% DEET
ULTRATHON zawiera DEET w stężeniu 34%- jest to tak zwana wersja cywilna, dostępna na Allegro, podejrzewam, że w sklepach wędkarskich lub militarnych też można zakupić.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#26
Jak ktoś dobrze poszuka znajdzie DEET 100%. Ważne! że w kontakcie ze skórą musi być zmyty do 24h! Ultrathon (ten prawdziwy) z tego co wiem w tamtym roku został wycofany ze sprzedaży w PL. Na allegro są jedynie kremy i ten udawany z 25% stężeniem.
Nie rodzisz się najlepszym. Najlepszym się stajesz!
Odpowiedz
#27
pawlaczyskis napisał(a):Ultrathon (ten prawdziwy) z tego co wiem w tamtym roku został wycofany ze sprzedaży w PL.
Potwierdzam - jeszcze na początku ubiegłego sezonu był dostępny w mojej firmie, później został wycofany - prawie nie zdążyłem zrobić sobie prywatnie zapasu :-(
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#28
Akurat ja mam wersję 34% firmy 3M i nawet daje to radę.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości