Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.04.2014, godz. 17.30, Łukoil JPII
#11
u mnie słońce Confusedhock:
Odpowiedz
#12
Co tam marudzicie? :-?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
na LSM suchutko, będę towarzyszył na odcinku szosowym
Life is like a ten speed bicycle. Most of us have gears we never use.
Odpowiedz
#14
Akurat o 17.30 jak ich mijałem na Lukoilu było już po deszczu i zostały tylko kałuże. Lało niestety i to porządnie w okolicach 17.00 na Dąbrowie, taka sytuacja, no ale przynajmniej człowiek urośnie jak to od wiosennego deszczyku Smile BTW. pozdrowienia dla Pani Elizy w przemoczonej koszulce na ramiączkach ( i nie tylko) nad Zalewem jadącej na rolkach od Osmolickiej, Cienistą do Tamy :mrgreen:
Who Dares Wins
Odpowiedz
#15
Znowu pierwsza!

Ale tym razem z własnego pokoju, nie spod klamki ;-)

Dzięki za przejażdżkę. Myślę, że trzeba wprowadzić nową kategorię ustawek - "Dookoła chmur" 8-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
człowiek się na chwilę zatrzyma, zaduma i zostanie zgubiony przez czoło wycieczki.

przeczuwałem, że z tym lajtem to będzie podpucha Idea
Odpowiedz
#17
Dzięki wszystkim za wspólne popołudnie :-) Chmurę objechaliśmy dookoła, ani kropli deszczu, bez grzmotów i błyskawic. Niektórzy przestraszyli się tej odrobiny błota na początku trasy (o ile można to nazwać błotem :-P) i odłączyli się trochę wcześniej na asfalt, a pięć osób kontynuowało wersję terenowo-asfaltową i na kolejne minimalne ilości błota trafiliśmy dopiero na samym końcu trasy, z drugiej strony Starego Gaju.
Kilka zdjęć https://picasaweb.google.com/1154095298 ... yG3a2YrwE# , coby nikt nie mówił, że nie było ustawki :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#18
Ja oczywiście nie narzekam, ale mój rowerek lepiej wygląda po moich tzw terenowych ustawkach niż po szosie Damiana :-P Dzięki za sympatyczny lajcik, tylko towarzystwo nam się rozjechało. Trzeba będzie dyscyplinę wprowadzić - przyjeżdżam na ustawkę to biorę wszystko z dobrodziejstwem inwentarza :-D tzn, gdzie mnie Kierownik poprowadzi. :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Podziękowania dla grupy lajtowej za wspólny kawałek trasy, a kolegom z grupy asfaltowej dziękuję za super trening pod koniec :-D to było to!
P.S. Jurku istnieje podejrzenie, że poczęstunek wiązał się z Twoim świętem - jeśli tak, to najlepsze życzenia dla Ciebie (wybacz, że dopiero teraz, ale za późno się spostrzegliśmy).
MM
Odpowiedz
#20
Monika M napisał(a):(...)
P.S. Jurku istnieje podejrzenie, że poczęstunek wiązał się z Twoim świętem - jeśli tak, to najlepsze życzenia dla Ciebie (wybacz, że dopiero teraz, ale za późno się spostrzegliśmy).
Lepiej późno niz wcale :mrgreen: Moniko, dziękuję. Za bardzo Was ostatnio rozpieszczam :-P , a to naleśniki, a to krówki, nawet dętki rozdawałem :lol: , teraz cukierki więc nie możecie się połapać czy to z jakiejś okazji czy ot tak po prostu :->
A tak zwyczajnie miło jest czymś urozmaicić ustawkę. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości