Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.06.2014, godz.8.00, "W krainę Chrząszcza" II ed
#81
Pięknie dziękuję za wycieczkę. Miło było rozpocząć przygodę z Rowerowym Lublinem od przejechania 190 km. Ciężko było na podjazdach, ale zjazdy, zwłaszcza ten najdłuższy wynagradzały trudy trasy. Arkowi i Pawłowi bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Gdyby nie oni, pewnie dotarłabym do Lublina na końcówkę Nocy Kultury.
Odpowiedz
#82
Asabe napisał(a):Pięknie dziękuję za wycieczkę. Miło było rozpocząć przygodę z Rowerowym Lublinem od przejechania 190 km. Ciężko było na podjazdach, ale zjazdy, zwłaszcza ten najdłuższy wynagradzały trudy trasy. Arkowi i Pawłowi bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Gdyby nie oni, pewnie dotarłabym do Lublina na końcówkę Nocy Kultury.
Iza, byłaś wielka. Takiego wejścia to chyba jeszcze nikt nie miał :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#83
Było bardzo miło Teraz Jerzy jak Iza zabierze nas na ustawkę jak nic zatarcie gotowe :mrgreen: Pozdro i do zobaczenia na szlaku
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#84
Jeszcze ja! :-D Swoje podziękowania rozpocznę od Damiana, który po raz kolejny okazał się być niezastąpionym w namierzaniu kierowników ustawek ;-) Bardzo, ale to bardzo dziękuję Jurkowi, który pozwolił mi dogonić peleton rozwijający momentami ( jak mi doniesiono ;-) ) prędkość 50km/h przy jednoczesnych zapewnieniach Jurka "Aniu spokojnie nas dogonisz, my aż tak szybko nie jedziemy" Confusedhock: :-P Chłopakom dziękuję, że czasami pozwalali mi jechać w czole :*) Dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo podczas kręcenia i nie tylko :mrgreen:

Kraina chrząszcza wspaniała! Ambitne trasy, malownicze krajobrazy - coś i dla duszy, i dla ciała :mrgreen:
"Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!"
Odpowiedz
#85
Działo się a mnie nie było,może następnym razem.
Odpowiedz
#86
No szacun. Ja pojechałem w nałęczowskie klimaty i zjarało mnie przy 80 km, które wykręciłem. Brawo dla wszystkich!
Odpowiedz
#87
Sebastianie, jutro mam coś dla Ciebie i to z podwózką do domu :-D
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8650
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości