Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.05.2014 Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie.
#1
Zapraszamy na kolejną edycję dobrej, rodzinnej zabawy pod nazwą
Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie
[Obrazek: piknik_rowerowy-800x800.jpg]
Oprócz tego co wyczytacie na plakacie:
- zbiórka o godz. 11.00. Proszę nie przyjeżdżać na ostatnią chwilę bo na miejscu trzeba będzie wypełnić kartę uczestnictwa, podpisać zapoznanie się z regulaminem i będzie dokonywany podział na grupy
- aby wziąć udział w pikniku należy dokonać zgłoszenia poprzez mail stowarzyszenia:
<!-- e --><a href="mailtoConfusedtowarzyszenie@rowerowylublin.org">stowarzyszenie@rowerowylublin.org</a><!-- e --> podając imię i nazwisko oraz wiek. Udział osób niepełnoletnich dokonują rodzice lub prawni opiekunowie. Oczywiście przynajmniej jedna taka osoba musi być podczas rajdu razem z niepełnoletnim
- program pikniku pojawi się prawdopodobnie wieczorem lub jutro na stronie www.rodm-lublin.pl

W związku z niemożliwością przejechania budowy S-17 w wygodnym dla nas miejscu będziemy musieli większą niż zwykle część trasy pokonać powiatówką. Będzie więc potrzebna większa i odpowiedzialna grupa osób pomagająca mi w bezpiecznym przeprowadzeniu tego rajdu do Nasutowa. Ale spokojnie, nie jest to aż tak trudna rzecz, w końcu już nie pierwszy raz prowadzimy takie grupy (jak choćby pielgrzymka na nieporównywalnie dłuższej trasie)
Proszę więc o zgłaszanie się chętnych do pomocy. Dobrze by było gdyby prowadzący byli w strojach RL lub w kamizelkach odblaskowych.

No i przekazujcie informację o Pikniku w Waszych środowiskach tak, żeby jak największa liczba uczestników mogła w nim wziąć udział.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Wbijam do pomocy Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Możecie na mnie liczyć.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#4
Nie mam jeszcze niestety ciuchów RL ale kamizelkę odblaskową owszem.Zgłaszam się do pomocy
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#5
Mogę w jednej wiadomości zapisać kilka osób ?
Odpowiedz
#6
marcin_14_95 napisał(a):Mogę w jednej wiadomości zapisać kilka osób ?
Możesz :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Ja najprawdopodobniej 10.V będę miał wyjazd więc tym razem nie można na mnie liczyć :-(
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
również zgłaszam się do pomocy
Odpowiedz
#9
I jeszcze prośba, osoby które tutaj zgłaszają zarówno udział jak i pomoc bardzo proszę aby wysłały też zgłoszenie na maila. Ja oczywiście sam mogę wpisać, ale mogę też przeoczyć. Dotychczasowe osoby już wpisałem :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Jurku,coś ten podany przez stowarzyszenie e-mail nie działa, bo wysłałem akceptację w zięciu udziału wraz z żoną na Europejski Piknik Rowerowy do Nasutowa dostaję info,że wiadomość nie dotarła do adresata.
Także anonsuje się na tu stronie RL o ile to nie komplikuje sytuacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości