Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.05.2014 Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie.
#11
Zdzisław napisał(a):Jurku,coś ten podany przez stowarzyszenie e-mail nie działa, bo wysłałem akceptację w zięciu udziału wraz z żoną na Europejski Piknik Rowerowy do Nasutowa dostaję info,że wiadomość nie dotarła do adresata.
Także anonsuje się na tu stronie RL o ile to nie komplikuje sytuacji.
Okazuje się, że nie tylko u Ciebie, ale także u innych. A tymczasem maile docierają Smile
Obawiam się, że jest to komunikat, że nie doszło do jednego z naszych kolegów z zarządu. Mamy przekierowania na nasze skrzynki z tego maila. Bo jak ja zrobilem próbę też pokazało mi błąd. Ignorujcie ten błąd.
Jaki jest dokładnie komunikat?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Czyli wszystko jasne,mogę przekazać dalej info osobą zainteresowanym wyjazdem na Piknik.
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):- zbiórka o godz. 11.00. Proszę nie przyjeżdżać na ostatnią chwilę bo na miejscu trzeba będzie wypełnić kartę uczestnictwa (...)

Nie dałoby się podać wzoru tej karty uczestnictwa? Tak żeby można było wydrukować sobie, wypełnić w domu i oddać na miejscu startu?
Odpowiedz
#14
mamut77 napisał(a):
Jurek S napisał(a):- zbiórka o godz. 11.00. Proszę nie przyjeżdżać na ostatnią chwilę bo na miejscu trzeba będzie wypełnić kartę uczestnictwa (...)

Nie dałoby się podać wzoru tej karty uczestnictwa? Tak żeby można było wydrukować sobie, wypełnić w domu i oddać na miejscu startu?
Tak to już jest, że nie bardzo chce nam się czytać co też jest tam gdzie napisali, że więcej informacji :-P
A tam min do pobrania Karta uczestnictwa. http://www.rodm-lublin.pl/2014/040.php
I kto dysponuje drukarką, ew. w pracy ma możliwość wydrukowania to proszę o pobranie takiej karty, wypełnienie i przywiezienie na miejsce zbiórki
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):Tak to już jest, że nie bardzo chce nam się czytać co też jest tam gdzie napisali, że więcej informacji

Gorzej :-P . Ja jakoś w ogóle przegapiłem ten link :-P
Odpowiedz
#16
Dla leniwych ;-) http://www.rodm-lublin.pl/2014/040/kart ... nictwa.pdf
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
Hej, coś jest nie tak z tym mailem. Wszystko, jak pocisk w lufie, wykonuje 2 i pół obrotu... a potem wraca... ;-) Zgłaszam do udziału w pikniku 2 osoby :-)
Odpowiedz
#18
U mnie podobnie , ale to coś z pocztą Marioxa , bo zwraca jako błędny adres ... do innych podpiętych pod adres Stowarzyszenia na pewno dochodzi ;-)
Odpowiedz
#19
Najważniejsze, że do mnie dochodzi :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Jutro też może co pomogę :-?
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości