Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4.05.2014, godz. 10.30, Lukoil Jana Pawła II, Wąwolnica
#11
Jeszcze sie niektorzy zapowiadali telefonicznie,zobaczymy :-P Jedziemy zgodnie z planem. Ja tak bez polskich znakow bo pisze z telefonu. Zmieniam dostawce netu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Może i mi sie uda! Jeszcze pichcę obiad dla synka i drugi dla mężusia i mam nadzieję że zdążę. Mam na szczęście blisko do miejsca zbiórki więc oby do zobaczeniaSmile))
Odpowiedz
#13
Krotko bo z telefonu. Dzieki wszystkim za. sympatyczna rekrecje :mrgreen: .Ktos tam moze wrzuci jakies zdjec Okazuje sie ze mamy jeszcze jedna milosniczke krowek :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Ja już po obiadku i deserzeSmile

Bardzo dziękuję za wspólną, bardzo miłą wycieczkę w super towarzystwie :mrgreen:
Dzięki za cierpliwość i za dowiezienie na kole, dzięki czemu nie musiałam waczyć z przeciwnym wiatrem :lol:

Dodatkowe dzięki dla tych, którzy wyprosili na górze taką piękną pogodę.

Mam nadzieję, że wkrótce znowu się spotkamy na kolejnych ustawkach :-D

Poniżej link do zdjęć z mojego telefonu:

4 maja - fotki
Odpowiedz
#15
Jurek S napisał(a):Krotko bo z telefonu. Dzieki wszystkim za. sympatyczna rekrecje :mrgreen: .Ktos tam moze wrzuci jakies zdjec Okazuje sie ze mamy jeszcze jedna milosniczke krowek :-P

Krówki to jest to :mrgreen: - a najlepiej smakują właśnie gdzieś na łączce, nad rzeczką, itp. 8-)
Odpowiedz
#16
Wielkie dzięki za miłą wycieczkę. Było dosyć rześko...jak dla mnie. Wiaterek przyjemnie smagał a słońce dawało odczuwalne ciepełko :mrgreen:
Rekreacja pełną gębą :mrgreen:

Zrobiłem kilka zdjęć
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#17
Widziałem was jak przejeżdżaliście przez przejazd kolejowy w Motyczu.
Odpowiedz
#18
Zdzisław napisał(a):Widziałem was jak przejeżdżaliście przez przejazd kolejowy w Motyczu.
Cos sie ostatnio czesto mijamy. :-D Ale moze w koncu pojedziesz znami.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Ale wychodzi jak zawsze,bo wypadnie coś ważniejszego niż pośmigać bez żadnych hamulców z kolegami.
Muszę coś zmienić,aby mieć więcej czasu dla siebie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości