Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poleski Park Narodowy - 2014-04-28-30
#1
Korzystając z okazji postanowiłem przed Białowieskim zrobić sobie trochę km po Poleskim.
2 pierwszy dni były rowerowe, a ostatni pieszy z racji tego, że rower leżał już spakowany w bagażniku gotowy na podbijanie Białowieskiego.

Parafrazując słowa pewnej uczestniczki rajdu po Białowieskim 'las jak las, most jak most'. Z ciekawostek w Poleskim to zdarzyło mi się tam znaleźć większe błoto niż przez 4 dni w Białowieskim i niestety były miejsca gdzie musiałem prowadzić rower w bagnie do kostek ;-).
Kładki w większości przypadków są węższe niż te w Białowieskim a czasem są tak nisko nad wodą że podczas przejeżdżania czuć ją na łydach. Komary momentami hodowlane.

Porcja fot trzaskanych na ilość: https://plus.google.com/photos/11159045 ... v7LI1LixZA
Jakby ktoś był zainteresowany namiarami na błoto to służę trackiem ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
https://plus.google.com/photos/11159045 ... 0429945577
Przy czymś takim puszczańskie drogi to niemal autostrady ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
Przejeżdżałeś może przez Durne Bagno? Ciekawi mnie czy ścieżka jest przejezdna.
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#4
Sprawdze wieczorem tracka i mape to dam znac, jakies nazwane bagno chyba przejezdzalem, nienazwanych bylo kilka ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#5
Sprawdzilem mapę i niestety nie przejeżdżałem. Dojechałem do wieży widokowej w Obozie Powstańczym i stamtąd zawróciłem. Planujesz przebijać się z Obozu Powstańczego do Wólki Wytyckiej?
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#6
Holden... masz tam bazę na Polesiu. Można by coś poeksplorować. U mnie jedynie jez. Uściwierz
Odpowiedz
#7
holden napisał(a):Sprawdzilem mapę i niestety nie przejeżdżałem. Dojechałem do wieży widokowej w Obozie Powstańczym i stamtąd zawróciłem. Planujesz przebijać się z Obozu Powstańczego do Wólki Wytyckiej?
Wybieram się na Mietiułkę i dlatego pytam. W tamtym roku o tej porze było trochę mokro na Durnym Bagnie.
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#8
Noorbi napisał(a):Holden... masz tam bazę na Polesiu. Można by coś poeksplorować. U mnie jedynie jez. Uściwierz
Bazy własnej niestety nie mam, jedynie gościnnie zatrzymałem się u kumpla. Co do eksploracji Polesia to ja zawsze chętnie, byleby się zebrała ekipa której teren i błoto niestraszne ;-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#9
Dobra. Bliżej czerwca jakiś weekend. Baza jest. Darmowa. Jak będzie dużo błota to jadę. Czas się pobrudzić.
Odpowiedz
#10
Noorbi napisał(a):U mnie jedynie jez. Uściwierz

To jest bardzo dobra baza wypadowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości