Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śpiewaś każdy może - Spotkanie po(przy) żubrze
#11
Kubanski szlak
Mewy
Emigranckie tango
Bar w beskidzie
33 zawody
Gdzie ta keja
Caly dzien na szlaku
Z pacyfiku na atlantyk
Monotematyczna piosenka turystyczna - z pozdrowieniem dla Szymona
Morze, moje morze
Masz jeszcze noc
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#12
mraugorzata napisał(a):No, no, Jurka z nami nie było, nie czytał, stąd pewnie ta literówka w tytule :roll: :lol:
Na dodatek sabotuje jeszcze nasz ambitny plan stworzenia najdłuższego tematu na forum i żeby on się za mocno nie rozrósł to przenosi coś do innego temat :evil: Nieładnie! :-P

(...)
No i pytanie jak się administracja forum nastawia do piosenek, w których występują słowa powszechnie uważane za obelżywe lub wulgarne na wypadek, gdyby jednak śpiewnik umieścić w formie pdf-a gdzieś? Regulamin forum zabrania używania takich słów nawet jako wykropkowanych w wypowiedzi na forum, a jak w podlinkowanych plikach?

Ale tutaj Gosiu będzie Wam lepiej bo tutaj moja ręka już nie sięga :-P Widzę, że Holden parę perełek (Bar w Beskidzie, Gdzie ta keja) wrzucił. Ciekaw jestem kto Wam tę nutę zapodał? :-D
Bo jak do tej pory to słyszałem tylko własnie w typie Monotematyczna piosenka turystyczna - z pozdrowieniem dla Szymona
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Jurek S napisał(a):Widzę, że Holden parę perełek (Bar w Beskidzie, Gdzie ta keja) wrzucił. Ciekaw jestem kto Wam tę nutę zapodał? :-D

A Ty Jurku myślałeś, że my takich piosenek nie znamy? Trzeba było jechać z nami, zobaczyłbyś jak różnorodny i szeroki repertuar był przy ogniskach :mrgreen:

Tak na szybko do zestawu Holdena proponuję dorzucić: Hiszpańskie dziewczyny, Morskie opowieści (wszystkie zwrotki :-P), Pożegnanie Liverpoolu, Dżdżownica, Deszcze niespokojne. Jak wrócę z pracy, to poszperam w pamięci i wrzucę kolejne tytuły :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#14
To jeszcze Jak dobrze nam zdobywać góry i Moje Bieszczady. A nad innymi pomyślę ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#15
Dobrze Wam idzie. I oto mi właśnie chodziło ;-)
Odpowiedz
#16
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):Widzę, że Holden parę perełek (Bar w Beskidzie, Gdzie ta keja) wrzucił. Ciekaw jestem kto Wam tę nutę zapodał? :-D

A Ty Jurku myślałeś, że my takich piosenek nie znamy? Trzeba było jechać z nami, zobaczyłbyś jak różnorodny i szeroki repertuar był przy ogniskach :mrgreen:

(...)
Po Roztoczu miałem inne wyobrażenie o Waszym repertuarze :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):Po Roztoczu miałem inne wyobrażenie o Waszym repertuarze
Na Roztoczu ,w pażdzierniku ,były dyskoteki,jedna z płyt a druga z samochodowego radia :-> .A w puszczy była gitara i piękne śpiewy przy ognisku ;-) ,patriotyczne również,zdziwiłbyś się Jurq mocno :roll: ,słysząc jak śpiewamy Pierwszą Brygadę :-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#18
No aż trudno uwierzyć, że coś takiego nie zostało stworzone w przeszłości, mam na myśli spiewnik. Podejmuję wyzwanie. kilka fajnych nutek mi chodzi po głowie ale napiszę jak mi się plan ten wyklaruje... w końcu można się nauczyć nowych tekstów co nie ?!

Dziś cały dzień w pracy mi się nuciło ... kiedy szliśmy przez Pacyfik .... Smile

także tak Smile

a jeszcze mam pytanko do Krzyśka - Co to była za nutka którą puściłeś mi i Ewie z jutuba?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#19
Siedziałam na nudnych zajęciach i pomyślałam, że zamiast rysowania kwiatków i listków mogłabym zająć się czymś przydatnym i zaczęłam i ja wypisywać piosenki ;-)
1) We wtorek w schronisku po sezonie
2) Na kolejowym szlaku
3) Chachary :mrgreen:
4) Miła
5) Kormorany
6) Jadą wozy kolorowe
7) Chryzantem złociste :lol:
8) Mury
9) Sen Katarzyny II
10) Nim wstanie świt
11) Whisky
12) Kołysanka dla nieznajomej

i mogę tak jeszcze dłuuuugo :-P

Coś czuję, że w 60 piosenkach się nie zmieścimy :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#20
Magda
Przechyły
Już znalazłam co to było to Krzyśkowe - Gawędziarze Smile
Marco Polo
Branka (press gang)
Piję za rejs
Pacyfik Tongue
Żywioły (J. Kaczmarski)
Moje Bieszczady
Nie rozdziobią nas kruki
Historia złego sternika
Zawiśniesz Johnny
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości