Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUBLIN Z RODZINĄ- ROWEREM BEZPIECZNIE DO CELU, 18.05.2013,
#41
Tak myślałam, że jak Jurek zobaczy to sobie będzie chciał wziąć Smile
ja bym sobie swoje też pożyczyła ale licha rozdzielczość wychodzi Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#42
Dzięki za wspólną imprezę. Jak to miło zobaczyć tyle znajomych twarzy w jednym miejscu. Frekwencja naprawdę dopisała, nie spodziewałem się tego, zwłaszcza, że pogoda była niepewna i konkurencyjna impreza o 14.00.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#43
Dzięki wszystkim za wspólny przejazd :-) Początkowo po rajdzie miałem jeszcze zamiar wybrać się gdzieś dalej, ale wróciłem do domu i aktualnie po obiedzie kontynuuję rekreację w pozycji horyzontalnej :mrgreen: Co do błota to ciężko mi coś powiedzieć, bo tak naprawdę wszystko zasłaniały mi drzewa, zwłaszcza w końcówce trasy przez Stary Gaj :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#44
Jurek S napisał(a):Zefirku kochany dziękuję Ci za to zdjęcie

https://picasaweb.google.com/1136754109 ... 3760953618

Pożyczam je sobie.
Tak ,to zdjęcie robi wrażenie :-> .Napoleon Jurek S. podczas Wielkich Manewrów :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#45
Dzięki wszystkim za świetny wyjazd, trasa super, błota troszkę mało ale wypad ogólnie na plus. Rower już doprowadzony do stanu pierwotnego więc można szykować się na następny wyjazd :-D .

Do zobaczenia ;-)
Odpowiedz
#46
Hej było bardzo fajnie . Zabezpieczałem tyły w grupie Marioxa oraz miałem pod opieką nasze dzieciaki .Przejazd super i pod koniec Mariox przycisnął ale to podobno wina kierowcy radiowozu , ponieważ został wrzucony bieg nr 3 Smile W miejscu docelowym długo czekaliśny na "Storczyki'' żeby sprawdzić czy było błotko ale niestety musieliśmy odjechać w siną dal.Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za udaną imprezę :-D
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz
#47
Jakub.P napisał(a):A ilu było członków w naszej imprezie?

Nie zaglądaliśmy tam, gdzie wzrok nie sięga :-P
A od ostatniej Eurowizji to aż strach sprawdzać :mrgreen:

mraugorzata napisał(a):ale Mariox takie tempo narzucił

To nie Mariox tylko sympatyczna Pani Policjantka, która prowadziła radiowóz :-D


JuraS napisał(a):Jurek S napisał/a:
Tylko dlaczego w tym samym czasie?

Prawdopodobną przyczyną mogą być wybory do Europarlamentu za tydzień

I tak właśnie Jurku i Jurku było.
Dowiedziałem się, że przynajmniej jeden z kandydatów bardzo tam się udzielał :-P

Jak zawsze (na rowerach czy bez) miło Was widzieć :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#48
JuraS napisał(a):Tak ,to zdjęcie robi wrażenie :-> .Napoleon Jurek S. podczas Wielkich Manewrów :-D .

poustawiane ;-)
Odpowiedz
#49
Jurek S napisał(a):
Danielw78 napisał(a):Co do drugiej imprezy rowerowej to mijałem ich na Jana Pawła,jechali na bogato trzema pasami Smile) i wcale nie było ich mniej niż nas :p
Ta parada rowerowa składała się z grup rowerzystów w dużej mierze z poza Lublina. Min z Łęcznej (ok 100) którym jakiś czas temu pomagałem ustalić sposób wjazdu do Lublina i przejazdu do Śródmieścia. Tylko dlaczego w tym samym czasie? No, ale to już historia.
Jak wracałem od Arka z Felina to widziałem część tej ekipy. Wracali do domu, tzn. Do Lubartowa (nie wiem czemu przez Majdanek, ale cóż...).
Pogoda na szczęście dopisała, uczestnicy również. Ja nawet złapałem trochę opalenizny kolarskiej ;-).
Czekaliśmy dość długo na ostatnią grupę, ale ileż można było... strasznie się musieli trzepać ;-).
Dzięki Wszystkim za towarzystwo, a Arkoniemu za afterparty ;-)
Pozdrówka i do następnego Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#50
Dziękuję za świetne popołudnie Smile Błędem okazał się wybór trasy czerwonej, więc po drodze zjechałam z koleżanką do lasku i słynnych kałuż Smile Czekamy na następne!
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości