Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUBLIN Z RODZINĄ- ROWEREM BEZPIECZNIE DO CELU, 18.05.2013,
#1
Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu wyjazdów rodzinnych pod nazwą:

LUBLIN Z RODZINĄ ROWEREM BEZPIECZNIE DO CELU
IV RODZINNY RAJD ROWEROWY


[Obrazek: Plakat+rajd+2014.jpg]

Podobnie jak w zeszłym roku zaproponowaliśmy trzy trasy.
1. Żółta, najkrótsza. Dla tych, którzy mierzą swoje siły na taki dystans, tzn przejazd z Pl. Litewskiego nad zalew ulicami: Krakowskie Przedmieście, Lipowa, Nadbystrzycka, Janowska. Widziałbym tu rodziny z dziećmi.
2. Czerwona - dystans powiększony o objazd zalewu
3. Niebieska - Jest to trasa dla trochę bardziej wymagających rowerzystów. Nie ze względu na długość trasy (29km) ale ze względu na jej charakter. Przejedziemy dodatkowo przez Stary Gaj, Zemborzyce, Krężnica, Prawiedniki.
Wszystkie trasy kończą się nad Zalewem przy ośrodku "Słoneczny Wrotków"

A nad zalewem organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Jakie? To się jeszcze dowiemy :-P

Przejazd przez miasto i objazd zalewu będzie zabezpieczała Policja. Organizacyjnie nad przejazdem będę czuwał ja podobnie jak w zeszłym roku. Wyjazd z placy o godz. 12.15
Zachęcam do wcześniejszego przybycia. Zarówno osoby, które zgłoszą się do pomocy jak również uczestników. Ja będę od 11.30.

I jak zawsze moja prośba o pomoc. :-D Potrzeba jak najwięcej osób w naszych strojach forumowych. Chociaż będziemy jechali jedną kolumną od razu podzielimy się na trzy grupy. Tak żeby później sprawnie rozjeżdżać się na trasy rajdu. Chciałbym, żeby grupy rozdzielały właśnie osoby w strojach RL. Mogą być oczywiście wspomagane przez innych chętnych ubranych w kamizelki. Jako pierwsza grupa będzie jechała trasa zółta, następnie czerwona i niebieska. Pierwszy rozjazd nastąpi na ul. Janowskiej na wysokości przejazdu kolejowego. Ja poprowadzę grupę niebieską przez Stary Gaj. Pozostałe grupy pojadą dalej. Kolejny rozjazd nastąpi na ul Kręznickej na wysokości al. K. Bryńskiego (prowadzi na tamę) Tutaj odjedzie grupa żółta. Grupa czerwona pojedzie dalej ul. Krężnicką, Cienistą, Osmolicką i przez parking do ośrodka Słoneczny Wrotków. Grupa ta będzie pilotowana przez Policję.

Zapraszam więc i do pomocy i do jak najliczniejszego udziału. Powiadamiajcie znajomych, zamieszczajcie informacje gdzie tyko możecie tak aby było nas w tym dniu jak najwięcej.

Organizatorzy:
Prezydent miasta Lublin, Zarząd Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ "Solidarność", Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin", WORD, Komenda Miejska Policji, Komenda Wojewódzka Policji, MOSiR Bystrzyca.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurku ja deklaruje swoją pomoc .
I chciałbym zwrócić uwage na Twoją literówke ,ponieważ napisałeś dwa razy o rozjazdach dla grupy niebieskej

Jurek S napisał(a):Ja poprowadzę grupę niebieską przez Stary Gaj.

a następnie

Jurek S napisał(a):Grupa niebieska pojedzie dalej ul. Krężnicką, Cienistą, Osmolicką i przez parking do ośrodka Słoneczny Wrotków.

A nie napisałeś o grupie czerwonej. i jeżeli jest możliwość to ja bym chciął jechać właśnie z grupą czerwoną ponieważ będę jechał z 10l córką.
;-)
Odpowiedz
#3
Mariuszu, dzięki za uwagi. Już poprawiłem w tekście głównym. "Grupa czerwona pojedzie dalej ul. Krężnicką, Cienistą,..."
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
W Sudety to stawie się z rodziną.
Odpowiedz
#5
Mam nadzieję, że i ja się pojawię :-) Jeśli tak - to zasilę grupę niebieską :-D
Odpowiedz
#6
Myślę, że się pojawię(my) co prawda pół/rodzinnie ale zawsze....
Odpowiedz
#7
I ja do pomocy jakiejś się może przydam Undecided
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#8
mani_73 napisał(a):I ja do pomocy jakiejś się może przydam Undecided
Już się cieszę. Ale proszę zgłoszenie wysłać :-P
A może w większej gromadce przyjedziesz?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#9
Ja też będę.
Czy ktoś będzie tam autem? Może zabrałby nasz baner?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#10
Czytam, czytam, czytam... Czy gdzieś trzeba się rejestrować? :-? Coś wysyłać? Sam plakat niestety nie chce się powiększyć :-| A po zastosowaniu magicznego ctrl + niestety dalej jest to nieczytelne :-|
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości