Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LUBLIN Z RODZINĄ- ROWEREM BEZPIECZNIE DO CELU, 18.05.2013,
#51
kitaq napisał(a):Dziękuję za świetne popołudnie Smile Błędem okazał się wybór trasy czerwonej, więc po drodze zjechałam z koleżanką do lasku i słynnych kałuż Smile Czekamy na następne!
Czy mam rozumieć, że jechałyście z nami czy wybrałyście swój lasek i swoje kałuże :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#52
Jurek S napisał(a):
kitaq napisał(a):Dziękuję za świetne popołudnie Smile Błędem okazał się wybór trasy czerwonej, więc po drodze zjechałam z koleżanką do lasku i słynnych kałuż Smile Czekamy na następne!
Czy mam rozumieć, że jechałyście z nami czy wybrałyście swój lasek i swoje kałuże :-D

objechałyśmy praktycznie cały zalew przez las Smile musiałyśmy tylko zrobić chwilową przerwę, żeby przepuścić ekipę na koniach Smile nie zapomnę ich tekstu: "dziewczyny zawracajcie. tamtędy się nie da przejechać" hehe, a jednak się dało. był jeden moment, że trzeba było przenieść rower nad zawaloną kłodą. ale co tam, błoto było ogromne i świetnie się jechało Smile a na koniec na myjnię i do domku Smile dzięki za fajnie zorganizowaną imprezę.
Odpowiedz
#53
BettyBoom napisał(a):[(...)

objechałyśmy praktycznie cały zalew przez las Smile musiałyśmy tylko zrobić chwilową przerwę, żeby przepuścić ekipę na koniach Smile nie zapomnę ich tekstu: "dziewczyny zawracajcie. tamtędy się nie da przejechać" hehe, a jednak się dało. był jeden moment, że trzeba było przenieść rower nad zawaloną kłodą. ale co tam, błoto było ogromne i świetnie się jechało Smile a na koniec na myjnię i do domku Smile dzięki za fajnie zorganizowaną imprezę.
Cieszy mnie taka postawa. Ostatnio była rzadkością i już myślałem, że ten typ jest na wymarciu :-P
JuraS napisał(a):https://picasaweb.google.com/1136754109 ... 3760953618
Tak ,to zdjęcie robi wrażenie :-> .Napoleon Jurek S. podczas Wielkich Manewrów :-D .

Że też ja na to nie wpadłem. ;-) Już go mam na profilu FB
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#54
Laski zatrzymały dziś niektórych w domu ;-) cóż -bywa. Na szczęście moje laski dały radę i to nawet czerwoną traskę przejechać (wszystkie trzy). W końcówce przez las też spotkaliśmy trzech jeźdźców ostrzegających przed "wielką wodą" ale na próżno próbowali nas zniechęcić :-P Majka pierwszy raz liznęła off road i chyba coś z tego będzie. A z tą kłodą to chyba przesada - gałąź po prostu.
Na miejscu testowaliśmy alkogogle (dziwne jak dzieci doskonale radzą sobie w symulacji pewnego stanu...), zasięgnęliśmy tajników fachu żandarmerii, nauczyliśmy się reanimować plastikowego pół-człowieka itd. Spotkałem jednego zainteresowanego znakowaniem rowerów - szukał policjantów którzy rzekomo mięli świadczyć takie usługi ale będzie musiał przyjechać chyba na inny piknik (a może na tym konkurencyjnym byli?)
Tradycyjnie moje zdjęcia kilka niestety nie ostrych ale nie usuwałem gdyby ktoś się na nich znalazł i był to jedyny dowód ich obecności w niedzielne popołudnie w drodze nad zalew ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#55
Jurek S napisał(a):
Wiatrr napisał(a):Zefirku kochany dziękuję Ci za to zdjęcie :-P
https://picasaweb.google.com/1136754109 ... 3760953618
Pożyczam je sobie. :-D
Nie ta ręka i palce należy wszystkie wyprostować :-P
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#56
dzięki za fajne błotne kółeczko, trochę krótkie ale podejrzewam, że Kierownik nie chciał utopić towarzystwa :-P

Jurku, nie bardzo wiem czym się zasłużyłem na personalne wyróżnienie mojej pomocy ale skoro napisałeś to pewnie coś w tym było, ja tam nie widzę w tym nic szczególnego, ale ja pewnie się nie znam :-)

ps. rower i buty nadal w klimacie SPA :mrgreen:
Odpowiedz
#57
Yanq napisał(a):A z tą kłodą to chyba przesada - gałąź po prostu.
Może i była to gałąź o średnicy ok.30cm i długości ok 2,2m Smile albo jechaliśmy po prostu inną trasą
Odpowiedz
#58
Info w Kurierze o imprezie: http://www.kurierlubelski.pl/artykul/34 ... ,id,t.html

I jeszcze Jurek S. Smile w Panoramie Lubelskiej (od 12 min.) : http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/p ... 0/15252524
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#59
Dzięki wszystkim za fajną jazdę, Jechałem najdłuższą i najmokrzejszą trasą, ale było fajnie, pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na zdjęcie z drogi .-)
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości