Strony (2):    1 2
Jurek S   15-05-2014, 17:32
#11
Jak tak słucham Radia Lublin i od kilku dni powtarzanej reklamy tej parady i informacji, że spot reklamowy finansowany jest ze środków strukturalnych urzędu marszałkowskiego czy coś podobnego to coraz większego przekonania nabieram, że to wpisuje się w niedalekie wybory do PE. Nie żebym był przeciwko wyborom bo sam na nie pójdę i zachęcam tylko jakoś mi to zgrzyta. Undecided Trochę kasy na to pójdzie, urzędnicy pewnie się pojawią, a może nawet na rowerze kawałek przejadą. A można by jakiś konkurs na dobrą imprezę rowerową ogłosić.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Mariobiker   15-05-2014, 17:44
#12
Jurek S napisał(a):Jak tak słucham Radia Lublin i od kilku dni powtarzanej reklamy tej parady i informacji, że spot reklamowy finansowany jest ze środków strukturalnych urzędu marszałkowskiego czy coś podobnego to coraz większego przekonania nabieram, że to wpisuje się w niedalekie wybory do PE
To jest pewne ;-)
Jurek S napisał(a):Trochę kasy na to pójdzie, urzędnicy pewnie się pojawią, a może nawet na rowerze kawałek przejadą.
Ale nie za duży bo jeszcze mogli by się zmęczyć (spocić) :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Aleksander W   16-05-2014, 09:32
#13
Oczywiste oczywistości.
Natomiast pomijając te oczywistości fakt że rower trafia do majnstrimu jest bardzo dobry z naszego punktu widzenia. Trzeba tylko zrobić wszystko żeby para nie poszła w gwizdek, a przełożyła się na konkrety. W przypadku regionalnych spraw konkretem są wysokiej jakości trasy turystyczne (wydzielone, asfalt itd) + wyloty na Ukrainę.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.