Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup tandemu
#1
Witam wszystkich serdecznie
Jestem tutaj nowy i zaznaczam, że nie jestem znawcą rowerów (dlatego proszę o wyrozumiałość )

Przedstawię swoją sprawę:
Noszę się z zamiarem zakupu roweru typu tandem. Mam niewidomego 10 letniego synka który coraz częściej chciałby jak jego koledzy "pójść na rower". W związku z tym zapadłą decyzja KUPUJEMY ROWER. I tu pojawiają się pierwsze problemy. Do tej pory jeździłem na dwóch kołach jedynie motocyklem (jeżdżę nadal). Jako laik chciałbym zapytać gdzie w Lublinie można kupić tandem. Mam do wydania około 3000 - 3500 złotych. Znalazłem w Lublinie firmę JASID (www.rowery-jasid.com). Czy ktoś z Was zetknął się może z produktami tej firmy ? Jeśli tak to proszę o opinie. Dodatkowo proszę o radę na co zwrócić uwagę przy zakupie tego typu roweru.
Wiem, że temat raczej rzadki (tak jak widok tandemu na ulicach polskich miast) ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto potrafi mi pomóc.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Tu, masz trochę informacji na temat zakupu tandemu.

Link
Odpowiedz
#3
Dzięki. Przydatna stronka
Odpowiedz
#4
Proponuję udać się do sklepu na Wojciechowskiej i porozmawiać z Piotrkiem Sugierem.On kilka lat jeżdził w tandemie z niewidomymi albo skontaktować się z Michałem Ładoszem napewno pomogą http://e-remedy.pl/sport.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości