Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lajcik do Krzczonowa
#1
Wczoraj po południu polnymi drogami przez Dominów ,Skrzynice,Chmiel wybrałem sie do Krzczonowa dróżka spokojna bez dużego ruchu ,Krzczonów też fajne krajobrazy ,powrót przez Jabłonną,Czerniejów, bałem sie pogody ale się udało . :-)
Odpowiedz
#2
Wiesz raczej każdy gdzieś tam jeździ, zapodaj ustawkę wcześniej, forum to nie blog ;-)
Odpowiedz
#3
Napisałem o mojej wycieczce ,a ty gdzie chcesz sie ustawić bo ja nie mogę robic ustawek mogę sie dołączyc tylko :-)
Odpowiedz
#4
Kolarz napisał(a):bo ja nie mogę robic ustawek mogę sie dołączyc tylko
No bez przesady, każdy może założyć temat o ustawce ;-) Sęk w tym, czy ktoś przyjedzie :-P Bo jak pokazuje praktyka to najpierw trzeba dać się poznać, pokazać na kilku ustawkach i wtedy jak się zaproponuje swoje, to dołącza więcej osób ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Wszystko rozumiem .
Odpowiedz
#6
Jak wygląda droga od Dominowa do Skrzynic? Nadal są betonowe płyty i ziemia?
Odpowiedz
#7
MarekK napisał(a):Jak wygląda droga od Dominowa do Skrzynic? Nadal są betonowe płyty i ziemia?
Tam właśnie tak jest. Dlatego ja polecam przyjemną dróżkę
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lzxdbtnxobjtoqxo
A na mniej więcej 6 km jak skończy się asfalt śmiało jechać na wprost ścieżką, która nad rzeczką, opodal krzaczka wyprowadzi Cię do Skrzynic. :-D Zawsze tak jeździmy. Ale gdybyś chciał jechac jeszcze dalej np na Chmiel to polecam juz ze ścieżki skręt w prawo przez mostek nad rzeczoną rzeczką i też cały czas trzymać się tej dróżki, która przejdzie w asfalt, przetnie główną drogę i dalej na wprost asfalt, który przejdzie w szuterek aż wyjedziesz za Skrzynicami Pierwszymi.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Jurek S napisał(a):
MarekK napisał(a):Jak wygląda droga od Dominowa do Skrzynic? Nadal są betonowe płyty i ziemia?
Tam właśnie tak jest. Dlatego ja polecam przyjemną dróżkę
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lzxdbtnxobjtoqxo
A na mniej więcej 6 km jak skończy się asfalt śmiało jechać na wprost ścieżką, która nad rzeczką, opodal krzaczka wyprowadzi Cię do Skrzynic. :-D Zawsze tak jeździmy. Ale gdybyś chciał jechac jeszcze dalej np na Chmiel to polecam juz ze ścieżki skręt w prawo przez mostek nad rzeczoną rzeczką i też cały czas trzymać się tej dróżki, która przejdzie w asfalt, przetnie główną drogę i dalej na wprost asfalt, który przejdzie w szuterek aż wyjedziesz za Skrzynicami Pierwszymi.

prowadził Cię Jurek S...... :mrgreen:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#9
Już wiem o którą drogę chodzi, ona biegnie koło stawów w Dominowie, a później przez taki niby park obok poprawczaka.

Dziękuję :-)
Odpowiedz
#10
MarekK napisał(a):Już wiem o którą drogę chodzi, ona biegnie koło stawów w Dominowie, a później przez taki niby park obok poprawczaka.

Dziękuję :-)
To jest ta droga nawet dobrze sie jedzie daleko od samochodów,można pomału zmierzać w stronę Krzczonowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości