Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.06.2014, godz.10, LKJ Terenowo po całosci
#21
Jurek S napisał(a):JuraS pisz jakiegoś posta, choćby OT bo w jakiś numerek wskoczyłeś

Cóż ja Ci Jurq mogę napisać,chyba tylko to,jechałbym całym sercem z Tobą ;-) ,ale nie mogę,ponieważ tego dnia jedziemy z Mariuszkiem w drugą stronę :roll: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#22
I to jest dopiero pełna rekreacja , gdzie jest asfalt, las , droga polna , piasek i kałuże i trochę chaszczy , to jest rekreacja na wypasie, a sam asfalt to nuda i monotonia usprawiedliwić może tylko asfalt wyższy cel np. bicie rekordu długości powiedzmy 400km. Dziękuję, to napisałem ja ;-)
Odpowiedz
#23
piotr73 napisał(a):sam asfalt to nuda i monotonia
Tylko wtedy gdy zamiast podziwiać otaczającą nas przyrodę wlepimy wzrok w przednie koło i pędzimy bez opamiętania ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#24
Jakie będzie tempo tej ustawki?
Odpowiedz
#25
adr napisał(a):Jakie będzie tempo tej ustawki?
Znając już trochę Twoje mozliwości na pewno dasz radę. To wyjazd z działu Rekreacyjnie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
adr napisał(a):Jakie będzie tempo tej ustawki?
A jak szybko pchasz rower po krzaczorach? :-D Bo myślę, że to nas nie ominie :-D
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
mraugorzata napisał(a):
adr napisał(a):Jakie będzie tempo tej ustawki?
A jak szybko pchasz rower po krzaczorach? :-D Bo myślę, że to nas nie ominie :-D
Zdaje się, że w dwóch momentach może nas to nie ominąć :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Jurek S napisał(a):Zdaje się, że w dwóch momentach może nas to nie ominąć :-P
Od 5km do 34km, a potem od 36 do 78km :-P :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#29
Czy możemy z koleżanką dołączyć się do wyprawy? O której mniej więcej jest planowany powrót do Lublina?
Smile)))
Odpowiedz
#30
marza napisał(a):Czy możemy z koleżanką dołączyć się do wyprawy? O której mniej więcej jest planowany powrót do Lublina?
Jak czytamy tutaj takie teksty to tylko miód na nasze uszy :-D . Oczywiście, jak najbardziej.
To jest wyjazd rekreacyjny więc:
Wyjeżdżamy o 10, dystans 80 km ze średnią na całości 16km/h to 5 godz., postoje ze 2 godz wychodzi powrót o 17.00. Z zasady nie będę się spieszył. W drodze powrotnej kiedy wreszcie uda nam się wyjechać z tych lasów, pól i łąk :-P na jakieś asfalty kto będzie chciał może wrócić szybciej.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości