Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14.06.2014, godz.10, LKJ Terenowo po całosci
#31
W takim razie stawiamy się z Marzą na starcie Smile))) Już nie możemy się doczekać Smile
A błotko, krzaczory i inne tego typu "niewygody" nas nie odstraszają Smile
Odpowiedz
#32
Eliza napisał(a):W takim razie stawiamy się z Marzą na starcie Smile))) Już nie możemy się doczekać Smile
A błotko, krzaczory i inne tego typu "niewygody" nas nie odstraszają Smile
Przecieram oczy ze zdumienia, lekko nie dowierzając bo mało tu takich deklaracji :-P
Jednym się tylko martwię ;-) żebyście nie były rozczarowane, że za mało było taki atrakcji :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#33
Ha ha ha Smile))) Atrakcją samą w sobie, będzie poznanie Was! :-D
Odpowiedz
#34
ja też się wybieram, też pierwszy raz :->
Odpowiedz
#35
Eliza napisał(a):Ha ha ha Smile))) Atrakcją samą w sobie, będzie poznanie Was! :-D
luanaa96 napisał(a):ja też się wybieram, też pierwszy raz :->
Cieszy mnie każda nowa osoba, która wkręci się w jeżdżenie z Rowerowym Lublinem :-D
Mam nadzieję, że wrażenia będą niezapomniane :-P i nie zrazicie się do kolejnych wyjazdów.
A zapowiada się trochę w tym stylu. :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#36
Jak się zapisywałam, to przeoczyłam, że w tym czasie jest włóczęga :oops: Dystans kusi, ale z drugiej strony jechać asfalcikiem dla samego nabijania kilometrów to mi się nie chce ;-)

Liczę zatem, że w ramach rekompensaty jeszcze jakieś 200 km gdzieś kiedyś będzie :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#37
mraugorzata napisał(a):Liczę zatem, że w ramach rekompensaty jeszcze jakieś 200 km gdzieś kiedyś będzie
Tak ,będzie ,Włóczęga Północy 3,już za rok :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#38
mraugorzata napisał(a):Jak się zapisywałam, to przeoczyłam, że w tym czasie jest włóczęga :oops: Dystans kusi, ale z drugiej strony jechać asfalcikiem dla samego nabijania kilometrów to mi się nie chce ;-)

Liczę zatem, że w ramach rekompensaty jeszcze jakieś 200 km gdzieś kiedyś będzie :-P

Gosiu, będzie znacznie lepiej :-D - 180 km z możliwością dokręcenia do 200, ale za to z jakimi trasami i widokami. Już 7 czerwca w krainę chrząszcza
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8456
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#39
jeśli nie będę miał weekendowych zajęć, to chętnie się wybiorę w teren. Brakuje mi takich ustawek ostanimi czasy Smile. Ostatni taki dystans w terenie to było na Roztoczu Zachodnim.
Odpowiedz
#40
Zrobiłem pod ten nasz wyjazd mały rekonesans. Oczywiście nie przejechałem całej trasy, ale i tek uzbierało się tego dtd ponad 60km.
Jest dobrze. :mrgreen:
Parę zdjęć ze ścieżek dojazdowych, a więc co najlepsze jeszcze przed nami :-P
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 9015087905
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości