Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.05.2014, godz. 11.00, Łukoil JPII
#31
W Niedrzwicy słoneczko :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#32
mariobiker napisał(a):W Niedrzwicy słoneczko
Myślałem, że tam słońce nie dochodzi :->
Odpowiedz
#33
Velo napisał(a):mariobiker napisał/a: W Niedrzwicy słoneczko

Myślałem, że tam słońce nie dochodzi
A to Ty myślisz :?: :-P

Edit:
Wybrała się czwórka bikerów: Damian, JuraS, Noorbi i Janusz M (panowie dzięki za odwiedziny)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#34
Jakiś dziwna ta Niedrzwica https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#35
Epicka zaiste pogoda dziś http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /140519595 mi udało się zwiać na minuty przed gradobiciem. Chmura, która szła z Bychawy wyglądała jak koniec świata Smile
Who Dares Wins
Odpowiedz
#36
Cytat:A to Ty myślisz ?
Ktoś musi Wink
Odpowiedz
#37
Dzięki chłopaki za towarzystwo... dzięki Damianie, dzięki Jurku i dzięki Januszu w szczególności za gościnę i grill. A i jeszcze TRACK ode mnie. Hejka lecę do roboty... a jutro 4 rano na wały do Wilkowa.
Odpowiedz
#38
Najważniejsze to dobrze zaplanować dzień ;-) .10,30-14,00 jazda na rowerze,ani kropli deszczu.14,00-16,30 grill + dwie burze.16,30-18,00 jazda na rowerze bez kropli deszczu :-> .Dzięki Noorbi i Damianie.Specjalne podziękowania dla Janusza za grilla :-D .Ukłony dla małżonki ;-) .Pozdrowienia dla Mario ,którego odwiedziliśmy w Niedrzwicy.Było zacnie :lol: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#39
moje wrażenia; Mariuszek - miło było Cię widzieć, teren po ostatnich ulewach fajnie, Norbi końcówka trasy Twego [pomysłu super, koło do centrowania no to ok, wielkie dzięki że byliście moimi gośćmi. Zapraszam ponownie . Do zobaczenia.
Odpowiedz
#40
Dzięki wszystkim za ten wyjazd - było elegancko - takie spontaniczne akcje są najlepsze :-) Kilka nowych ścieżek odkrytych, grill u Janusza i tak jak napisał JuraS - jazda idealnie wpasowana w okienka pogodowe :-) Kto nie był, niech żałuje :-)
Kilka zdjęć TUTAJ
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości