Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXI Święto Roweru 29.06
#1
Cytat:Z radością informujemy, że w tym roku XXI Święto Roweru odbędzie się 29 czerwca 2014 roku.
Jak co roku, zakładamy, że uda nam się pobić kolejny rekord… ale dla nas nie jest to najważniejszy cel. Celem jest to, że do Lubartowa zjadą się miłośnicy dwóch kółek z okolicznych miejscowości, regionów Polski, a także kolarze z zagranicy.
Oprócz samej jazdy, na imprezie zapewniamy Państwu bogatą oprawę artystyczną, liczne konkursy z nagrodami, wysokiej klasy rowery, a także umożliwiamy poznanie niesamowitych gości .
Tak jak w roku poprzednim do przejechania będą cztery trasy – jedna 17 kilometrowa, dwie po 34 kilometry oraz ostatnia, najdłuższa – 58 kilometrów. W tym roku liczymy na ok. 13 000 uczestników, z których każdy wzorem lat ubiegłych otrzyma pamiątkową koszulkę oraz dyplom. Po kaloriach zrzuconych na trasach każdy uczestnik będzie mógł pożywić się miską pysznej grochówki.
Wobec powyższego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich chętnych do udziału w imprezie i obiecać, że jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby XXI Święto Roweru było przygotowane perfekcyjnie. Kolejne informacje z przygotowań do imprezy publikowane będą sukcesywnie na niniejszej stronie internetowej. Proszę zaglądajcie, czytajcie i zachęcajcie do korzystania ze strony Wasze rodziny znajomych i kolegów.

Organizatorzy

Źródło: http://www.swietoroweru.pl/aktualnosci/1314/
Odpowiedz
#2
Słuchajcie, czy ktoś się jutro wybiera? Ja chętnie, a w grupie, jak wiadomo, raźniej. Smile
Odpowiedz
#3
Ja sama nie jadę do Lubartowa ale dwóch moich kolegów chętnie by się z kimś zabrało :-)
Odpowiedz
#4
Ewa - ja miałem zamiar jechać, ale chyba namówili mnie na wycieczkę do Kazika - to może i ja Ciebie namówię :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Jedziemy o 8:30 spod Biedronki Choiny/Związkowa. Tempo oczywiście lajt, jedziemy po ścierkę do łańcucha i najeść się zupy, bo później zabraknie, ja to zrobię jedno małe kółko, bo mnie noga boli Wink I jadę na góralu, do LLB jedziemy przez las Kozłowiecki, więc będzie trochę lekkiego terenu. Podkreślam, że jest to wyjazd spokojny, rekreacyjny, taki żeby mieć przyjemność z jazdy, podziwiać przyrodę itd. Jedynie godzina zbiórki nie podlega negocjacji, a wyjazd punktualnie, więc lepiej wyjechać z domu wcześniej żeby z zapasem dojechać pod Biedrę. Zapraszam Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Będę Smile + 4 osoby z pracy (świeżaki) w sam raz na spokojną rekreacje.
Who Dares Wins
Odpowiedz
#7
Jak komuś nie odpowiada 8.30 to my wyjeżdżamy o 9.00-9.15 też spod Biedrony.
[Obrazek: stats.jpg]
Odpowiedz
#8
Ja jadę spokojnym tempem bo z Córą. Jadą z nami Arkoni + ewentualnie ktoś z jego domostwa ;-)
Ok 9 ruszamy z Kaliny.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#9
mariox, 9 z Kaliny by mi najbardziej pasowała
możesz zdradzić konkretnie skąd? może bym się podczepił do lajciku
Odpowiedz
#10
Z Okrzei 8 Smile
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości