Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXI Święto Roweru 29.06
#21
A ja trafiłem na stronę leśników:
http://www.lubartow.lublin.lasy.gov.pl/ ... 7BcRZR_sjE
I do mikrofonu RL (Radia Lublin ;-)) tez coś nagadałem.
Ogólnie impreza udana, choć dystans nie taki jak ostatnio. Ale Córcia dała radę nakręcić prawie 90 km, więc było OK ;-)

Jakub.P napisał(a):Nie ma zdjęć nie ma wyprawy
Trzeba było przyjechać i napstrykać :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
Jakub.P napisał(a):Nie ma zdjęć nie ma wyprawy
Kuba, wyluzuj, uzupełniam płyny, a zdjęcia będą :-P

mariox napisał(a):Ale Córcia dała radę nakręcić prawie 90 km, więc było OK
Gratulacje dla córki ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#23
Jestem i ja :-) Dzięki wszystkim za wspólne rowerowe świętowanie.

Tak po krótce żeby podsumować - przejechaliśmy dwie trasy 17km i 58km plus dojazd z Lublina - na dyplomie wpisane 109km. A w sumie wyszło tego 171km, więc i u mnie życiówka poprawiona o 11km - parę km dokręciłem na JP2, początkowo miałem plan żeby kręcić do 180 a może i 200, ale myśl o prysznicu i kolacji była silniejsza :-) No i podobno przyjemności trzeba dozować :-)

Kolor koszulki - hmm - może będę w niej przyjeżdżał na Kfiaty - uważam że to wystarczająco kobiecy akcent :-P

Grochówki również nie próbowałem, bo nigdy nie przepadałem za tą zupą.

Zdjęcia będą w przyszłości, chociaż dużo ich dzisiaj nie zrobiłem, może z pięć. No i to chyba tyle, jeszcze raz dzięki i do następnego :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#24
Dwie sweet-focie ode mnie. Dzięki za miłe towarzystwo 'w tamtą stronę'.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... a2803.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 7510b.html

Pozdrawiam,
Paweł
Odpowiedz
#25
Ja także dziękuję za wspólne świętowanie na dwóch kółkach Smile Co prawda droga do Lubartowa i z powrotem u mnie się nie liczy, bo zmotoryzowana :-P , ale dwie trasy rowerowe zaliczone 34 km i 58 km :mrgreen:
Ps. Niezwykle miło było wypatrywać co chwilę jakąś znajomą twarz z RL w tym tłumie ludzi :-D
Odpowiedz
#26
Danielw78 napisał(a):
Mediana napisał(a):Na refllex ! Smile
Wyjeżdżam o 6:30 - tempo żwawe.

M...
Czyli do zobaczenia o 7 w Lubartowie ;-)
I pewnie staliśmy obok siebie i nie zauważyliśmy się. Tongue
Ile wykręciłeś ?
M...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#27
Pięć zdjęć ode mnie - szału nie ma, tym razem jakoś nie chciało mi się pstrykać. A zdjęcia z samego Lubartowa w słitaśnych koszulkach pewnie wrzuci Gośka Smile
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#28
Widzę że jednak zupy dla pana prezesa wystarczyło, a po minie można wnioskować, że nawet smakowała- to dobrze. Smile
Tegoroczne Święto było dla mnie trochę "krótsze" od poprzednich. Na dyplomie niecała nawet połowa z ubiegłego roku, bo tylko 51 km, ale przejechane do południa, bo od 13.00 byłem zajęty wolontariatem. Ogólnie bardzo przyjemnie. Pogoda i frekwencja dopisały, z minusów natomiast (niestety) dość duże nieogarnięcie sporej części uczestników (z czym oczywiście trzeba się liczyć przy ponad 13 500 uczestników) no i ogromne marnowanie jedzenia.
Odpowiedz
#29
ja również dziękuję wszystkim za wspólne świętowanie :-) miło było spotkać tylu znajomych w takim tłumie ;-)
To było moje pierwsze święto roweru :-D, bardzo mi się podobało :-). Rewelacyjnie, że tylu ludzi jeździ rowerami, a wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu tworzą niesamowity efekt ;-).

Założony cel osiągnęłam, życiówki nie poprawiłam :-P i w sumie gdyby nie spalone rączki to bym dzisiaj nie czuła, że wczoraj spędziłam rowerowo prawie cały dzień ;-)
Odpowiedz
#30
Nasi tu byli ;-)
KLIK
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości