Strony (3):    1 2 3   
Iron79   15-05-2014, 23:33
#11
takajednablah napisał(a):damian.s napisał/a:
Iron79 napisał/a:
ale do jazdy po polach to raczej nie te rowerki

Marcinie, ja myślę, że Koleżanka pisząc o jeździe przez pola i łąki miała na myśli jazdę po drogach polnych itp, a nie przez środek pól, tam gdzie nie ma nawet śladu ścieżki

Czytasz mi w myślach Wink

a to źle musiałem zrozumieć, późno już jest ;-)

edit: ten trans osprzętowo lepszy, kaseta (a nie wolnobieg) , jakiś lepszy amor ?? (jeśli można tak w ogóle powiedzieć , przerzutka tył itp - stąd wyższa cena , czy to poczujesz? wątpię. Wybrać ten na którym dobrze się czujesz i wizualnie. Typowy miejski rower do przemieszczania się od p. A do B, polne drogi na rekreacji wytrzyma.
Noorbi   16-05-2014, 09:56
#12
Ja myślę, że koleżanka miała na myśli po prostu rekreację, i tyle w temacie do czego jej rower. Grzegorz z tym trollem to się trochę pospieszyłeś. Syberian spełni wszelkie wymagania koleżanki. :-)
Arturo1   16-05-2014, 16:49
#13
Bierz Krossa bo jest fajny i ....ja też jeżdżę na Krosie ;-)

[Obrazek: stats.jpg]
takajednablah   16-05-2014, 17:07
#14
Wzięłam i powiem Wam, że baaaaaaardzo mi się podoba!
Daję radę go wnosić po schodach (z resztą nie mam wysoko) i jest bardzo wygodny.
Ale mam hmmm, problem?
Zauważyłam, że jak wyciągnę trochę tą sztycę od siodełka(nie za wysoko) to po jakimś czasie jak jadę chowa mi się ona i znowu mam za nisko.
No i pod samym domem jak wrzucałam lżejszą przerzutkę to mi łańcuch spadł...

A poza tym to muszę popracować nad kondycją Big Grin
piotr73   16-05-2014, 18:18
#15
Siodełko się chowa bo za słabo je ścisnęłaś , rada, na pewno pomogą forumowicze gdy się pojawisz na pierwszej ustawcę , nauczą Cię z jaką siłą należy ściskać siodełko , co do spadania łańcucha to też Forumowicze by ci pomogli wyregulować przerzutki , ale powinien to wykonać serwis w ramach przygotowania przed sprzedażą
Mariobiker   16-05-2014, 19:37
#16
takajednablah napisał(a):Wzięłam i powiem Wam, że baaaaaaardzo mi się podoba!
I to jest najważniejsze Aniu :-D Miłego użytkowania i zapraszamy na ustawki.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Jurek S   16-05-2014, 20:41
#17
Ja tak się tylko przyglądałem myśląc czy coś z tego będzie, a tu bęc i jest :-P
To chyba najszybsza decyzja zakupu roweru na tym forum.
Ale ponieważ mam trochę z Tomasza ;-) to poczekam na pierwszą jazdę z RL :!:

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Bigos   16-05-2014, 21:45
#18
Gratuluję szybkiego zakupu Wink

takajednablah napisał(a):Zauważyłam, że jak wyciągnę trochę tą sztycę od siodełka(nie za wysoko) to po jakimś czasie jak jadę chowa mi się ona i znowu mam za nisko.
Musisz zwolnić zacisk i nieznacznie dokręcić śrubkę z drugiej strony wajchy. Potem z powrotem zacisnąć zacisk. Taka operacja spowoduje, iż będziesz musiała mocniej zacisnąć wajchę, przez co sztyca będzie mocniej ściśnięta (logiczne Wink ).

takajednablah napisał(a):No i pod samym domem jak wrzucałam lżejszą przerzutkę to mi łańcuch spadł...
Można zrobić samemu, ale po co. Każdy nowy rower po przejechaniu pewnego dystansu należy oddać na wizytę kontrolną (powinni Ci w sklepie powiedzieć po ilu kilometrach lub po jakim czasie). Wtedy im powiesz, że łańcuch spada i trzeba by wyregulować przerzutki. Taka wizyta jest bezpłatna.
takajednablah   16-05-2014, 23:19
#19
Jurek S napisał(a):Ale ponieważ mam trochę z Tomasza to poczekam na pierwszą jazdę z RL
Najpierw będę musiała popracować nad kondycją, aby Wam dorównać Wink.

Bigos napisał(a):Można zrobić samemu, ale po co. Każdy nowy rower po przejechaniu pewnego dystansu należy oddać na wizytę kontrolną (powinni Ci w sklepie powiedzieć po ilu kilometrach lub po jakim czasie). Wtedy im powiesz, że łańcuch spada i trzeba by wyregulować przerzutki. Taka wizyta jest bezpłatna.

No mi powiedzieli, żebym po 2 miesiącach się pojawiła, ale jakby się coś działo trzeszczało etc to pojawić się wcześniej.

A co do szybkości zakupu, biorąc pod uwagę że od początku roku nosiłam się z tym zakupem, a dziś po przyjściu do sklepu jak mnie pan zobaczył to skomentował "To znowu Pani? A tym razem Pani coś kupi czy znowu tylko będzie jeździła na rowerach Tongue?"

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i cierpliwość Smile
Edit: A rower na razie zajmuje honorowe miejsce w domu. Obok lodówki Big Grin
damian.s   16-05-2014, 23:46
#20
takajednablah napisał(a):Najpierw będę musiała popracować nad kondycją, aby Wam dorównać Wink.
A tam, bez przesady :-) Po pierwsze, nie wierz w to, co mówią na mieście, że jakoby RL jeździ szybko, tylko po krzakach i takie tam :-P Bo tak naprawdę jest tu mnóstwo ludzi, którzy jeżdżą naprawdę rekreacyjnie :mrgreen: A jeśli naprawdę masz obawy, to wpadnij na jakąś popołudniową ustawkę w tygodniu - tam dystanse są zazwyczaj niewiele dłuższe niż wycieczka dookoła zalewu, a nawet gdybyś zostawała z tyłu, to na pewno nie zostaniesz tam sama :-) A wspólne wyjazdy są najlepszą motywacją i okazją do poprawy kondycji - mówię to z własnego doświadczenia :mrgreen: Także zapraszamy - bardzo dobra okazja do rozpoczęcia przygody z RL już w niedzielę - tam będzie naprawdę megarekreacynie :-) Jutro też będzie bardzo rekreacyjnie, tyle, że dystans na początek może okazać się nieco za długi :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (3):    1 2 3   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.