Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koszyki ELITE,Fulcrum 3, kierownica WCS, opony, SORA
#1
Witam mam na sprzedaż z roweru chłopaka:
2x koszyki elite porysowane od środka od bidonu, cena nowych 49 sztuka u mnie 50zł za dwa lub zamiana na czarne też z ELITE lub PRO, mogą być carbonowe z moja dopłatą
[Obrazek: ep53.jpg]
koła fulcrum 3 pod campe stary model, przód ma lekkie bicie i ma 2 wymienione szprychy piasty kręcą się idealnie, bardzo sztywne 1560gr nie wymagają opasek pod dętki,cena 650zł z kasetą veloce 10s 12-26 po 4000km przyjmuje nowy łańcuch
sprzedaję bo kupiliśmy karbony
[Obrazek: rxxna.jpg]
opony duro slickster ze scotta po jednej przejażdżce zostały zmienione na conti 4000, więc stan jak nowe. nowe 70zł sztuka u mnie 90zł dwie, lekkie
[Obrazek: $_35.JPG]
kierownica ritchey WCS logic aluminiowa ok 240gr, prosta bez upadków, została zmieniona na kompatkową 100zł[Obrazek: 100916-1.jpg]

osprzet shimano sora korba truvativ bez hamulców 3x8 400zł , zmieniłam na nowszy więc sprzedaję
[Obrazek: STI3400Sora.jpg]

spodenki MIMO 3/4 40zł mało używane nie zniszczone takie jak na zdjęciu

[Obrazek: 1_max.jpg]

kurtka softshell nowa 450zł , ta użyta kilka razy 310zł bo jest za duża dla osoby mającej 93 w klatce. rozmiar małe L
[Obrazek: prod_37058.jpg]

kamizelka z windstoperem z przdou i siatką z tyłu czarna, polar pod szyją, 49-52 pod pachami 15zł
dla zainteresowanych cena do małej negocjacji i FOTKI. wszystko do obejżenia w bychawie, po dogadaniu możliwość spotkania się w okolicach lublina.
PASJA I MIŁOŚĆ w połączeniu dają pełnię szczęścia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości