Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPD 16lat
#41
Mnie bolały kolana (z reszta temat jest na forum) bardziej od złego ustawienia siodła niż
niż bloków, mogę powiedzieć Ci jeszcze że ten ból przypominał mi o wypięciu się z pedałów, a co do gleby to się nie martw ja przez ponad pół roku nie zglebiłem aż do ostatniej ustawki w czwartek i kupa śmiechu.
Pisać też nie umiałeś i się nauczyłeś, a błędy zdarzają się nadal.
Podsumowując zakładaj spd i śmigaj.
Odpowiedz
#42
Przed chwilą założyłem pedały i jutro będę się uczyć jeździć. Postaram się uniknąć wszelkich upadków i wypadków. Ps dziękuję wszystkim za pomoc;-)
Odpowiedz
#43
adr napisał(a):Przed chwilą założyłem pedały i jutro będę się uczyć jeździć. Postaram się uniknąć wszelkich upadków i wypadków. Ps dziękuję wszystkim za pomoc;-)
Coś cisza w temacie. Jak tam nauka? Może wypróbujesz w sobotę? :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#44
Kolega "adr" daje radę ,w niedzielę byłem z żoną na małej rundce do okoła Zalewu i spotkaliśmy się na ścieżce, wydaje mi się tylko że buty troszkę zaduże kupił albo ma tak wąskie stopy bo miał bardzo paski pościskane. Ale ogólnie to ok. Przy mnie się nie przewrócił :-D
Odpowiedz
#45
Jurek S, a już chyba po nauce, bo jeżdżę jak profesjonalista :mrgreen: 0 upadków i wypadków. Nie zapowiada się na to żebym się przewrócił :-P . marwi80, No troszeczkę za duże, ale rozmiar mniejszy mnie już cisnął. Jeśli chodzi o te paski to miałem pościskane :oops: , ale wczoraj odkryłem, że tą klamrę można odkręcić i są tam 2 dziurki do przykręcenia i wybrałem tą drugą i jest idealnie (teraz mam większą możliwość ściśnięcia) :mrgreen: . Ale na początku to się przestraszyłem, że nie mogę zapiąć paska mocniej. Jurek S, Czyli w końcu jest ten jutrzejszy wyjazd czy nie, bo zobaczyłem jakieś zmiany Undecided
Odpowiedz
#46
adr napisał(a):(...) Jurek S, Czyli w końcu jest ten jutrzejszy wyjazd czy nie, bo zobaczyłem jakieś zmiany Undecided
Oczywiście, że jest http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8614
chociaż zmiana na szosę, teren jeszcze nie nadaje się do jazdy :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości