Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawka po babsku - 21 maja, g. 17.30, LKJ
#91
mraugorzata napisał(a):Widzę, że w męskiej części społeczności tego forum jest zapotrzebowanie na babskie ustawki :lol:

To chyba trendy "dżender" :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#92
mraugorzata napisał(a):Jurek S napisał/a:
Kierowniczka już nie pamięta

Kierowniczka sobie wszystkie takie wyskoki skrzętnie protokołuje i czeka na sądny dzień :-P
A wtedy Kierowniczka powie takie słowa: "Wszystko co powiesz, może zostać użyte...." i tak dalej :mrgreen: :-P

Danielw78 napisał(a):mraugorzata napisał/a:
Widzę, że w męskiej części społeczności tego forum jest zapotrzebowanie na babskie ustawki :lol:

To chyba trendy "dżender" :mrgreen:
A ja myślę, że to nie chodzi o to czy ustawka będzie babska, chłopska czy inna dżenderowska :-P, tylko o to, żeby było towarzystwo naszych Koleżanek, no bo ile w końcu można jeździć tylko w męskim towarzystwie :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#93
mraugorzata napisał(a):Ale kiedyś trzeba pomyśleć o ustawce "leżing-smażing-plażing" :-D
Popieram! Jestem gotowa nawet wyrwać się z pracy, gdyby godzina mi nie odpowiadała :-P
[Obrazek: u17213v3.gif] [Obrazek: stava.png]
Odpowiedz
#94
Danielw78 napisał(a):
mraugorzata napisał(a):Widzę, że w męskiej części społeczności tego forum jest zapotrzebowanie na babskie ustawki :lol:

To chyba trendy "dżender" :mrgreen:
Ależ Danielu, to jak najbardziej męskie podejście. Powiedziałbym, że taka sytuacja to raczej obrazuje "dżender" jako passe :mrgreen:
Jeszcze, żeby tylko coś z tego było :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#95
Wojtek chyba o czymś zapomniał :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#96
Danielw78 napisał(a):Wojtek chyba o czymś zapomniał

wykorzystał i porzucił :roll:
Odpowiedz
#97
radzik napisał(a):wykorzystał i porzucił :roll:
Radzik mam być miła czy szczera ;-)
Odpowiedz
#98
Danielw78 napisał(a):Wojtek chyba o czymś zapomniał :mrgreen:
Następnym razem w takiej sytuacji trzeba będzie zabierać zdjęcia od razu na koniec ustawki ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#99
damian.s napisał(a):
Danielw78 napisał(a):Wojtek chyba o czymś zapomniał :mrgreen:
Następnym razem w takiej sytuacji trzeba będzie zabierać zdjęcia od razu na koniec ustawki ;-)
Razem z aparatem oczywiście :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
Cytat:Razem z aparatem oczywiście :mrgreen: .
Jeśli taka będzie konieczność, to nie ma wyjścia - live is brutal :mrgreen: Wiadomo - zdjęcia muszą być, dobrze że jeszcze inne osoby robiły tego dnia zdjęcia, bo ustawka byłaby nie uznana :mrgreen:
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości