Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin MTB Maraton - edycja 2014, 21 czerwca 2014
#1
Witam,

Zapraszam na Lublin MTB Maraton.

Trasa: K L I K

Regulamin: K L I K

Zgłoszenia: K L I K
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#2
Jakie były przyczyny/powody zrezygnowania ze Starego Gaju ? Jakie to MTB ? Same cieniarki na starcie się pojawią...
#3
Trochę za dużo asfaltu na dojeździe do Dąbrowy. Trochę nie przychylny leśniczy
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#4
Jakiś rezerwat utworzyli w Starym Gaju i pewnie dlatego został pominięty. :evil:
#5
Rezerwat jest już od dłuższego czasu. W tamtym roku leśniczy nie był zachwycony, że chcemy jeździć.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#6
To ja nie jade, asfalcikiem to Szymonowym passacikiem sobie pojezdze.
Terenikiem to ciągnikiem.
#7
Może to przez te WSK-i co jeżdżą po lesie Smile , jedną taką zawróciliśmy bo chciała nam po niebieskiej trasie pomykać na rajdzie
#8
Confusedhock: faktycznie trasa Junior. Chyba pojadę na moich marathonach i już pierwsze kilometry mam pozamiatane bo to asfalciki. :mrgreen:
#9
Nawet żółtej trasy nad zalewem nie ma Wink Miałem ochotę wystartować tak dla przyjemności, niestety kolizja z wyjazdem w Rychleby. :/
#10
Trochę nie pasuje mi płacenie wpisowego żeby pojeździć po okolicach Lublina :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości