Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lublin MTB Maraton - edycja 2014, 21 czerwca 2014
#11
Danielw78 napisał(a):Trochę nie pasuje mi płacenie wpisowego żeby pojeździć po okolicach Lublina :mrgreen:

To samo można powiedzieć o Skandii w Nałęczowie, czy Mazovii w Nałęczowie, Kazimierzu Dolnym i Puławach.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#12
"Robią Wam rajd, a Wy jeszcze narzekacie, niewdzięcznicy?" Wink

A tak na serio to termin bardzo słaby (na długi weekend ludzie wyjeżdżają z Lublina, a nie startują w podrzędnym maratonie, poza tym jest fajna etapówka szosowa w Parczewie i wielu lokalnych zawodników tam pojedzie). Co do trasy to rzeczywiście kiepska, średnia 30km/h gwarantowana Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#13
To może szanowny Kolega Prezes włączył się do organizacji i sam coś zaproponował.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#14
Jakub.P napisał(a):To może szanowny Kolega Prezes włączył się do organizacji i sam coś zaproponował.
Sory, ale wolę organizować coś od początku do końca i być za to w pełni odpowiedzialnym, zamiast włączać się w organizację czegoś, co robi ktoś inny, gdzie i tak niewiele będę miał do powiedzenia, w dodatku "za pięć dwunasta" Wink Jak zbierać pociski to już na własne konto, a nie za kogoś Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
#15
To możesz się wykazać. Masz duże pole popisu.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#16
doszliście tak daleko, że już żadnemu z Was nie wypada odpuścić ;-)
#17
W sumie mam tylko pytanie jedno co do regulaminu - czy w mistrzostwach szkół jest klasyfikacja generalna, czy z podziałem na wiek - gimnazja, ponadgimnazjalne, wyższe. IMO byłoby to uczciwsze względem dzieciaków, które biorą udział. Nie wyobrażam sobie klasyfikowania 14-letniego gimnazjalisty wspólnie z 24-letnim studentem. No i jeszcze klika pytań mam, ale to już później
#18
Jest oddzielna klasyfikacja na gimnazja, ponad i wyższe ...przynajmniej jak tak zrozumiałem.
#19
Jest podział na gimnazja, ponadgimnazjalne i uniwerki. Czyli są dekorowane 3 osoby (kobiety/mężczyźni) w kategorii:
- szkoły gimnazjalne,
- szkoły ponadgimnazjalne (LO, technika itp)
- szkoły wyższe.
Czyli 3 oddzielne klasyfikacje.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
#20
Czyli, to co ja napisałem ...ale chyba chyba atramentem sympatycznym napisałem bo trzeba było powtórzyć to samo Undecided


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości