Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.05, g.12 - Konopnicki Rajd Rowerowy
#11
Dzięki wszystkim za wspólny dzień - w ten oto sposób dobiega końca piękny rowerowy tydzień :-) Dziś znów było ognisko, konkursy z nagrodami i pokaz rowerowego polo - podczas którego objawiła się nowa nadzieja tego sportu - Yanq :-) Po ognisku postanowiliśmy jeszcze trochę dokręcić kilometrów w 3-osobowym składzie i pojechaliśmy na lody do Wojciechowa. W sumie wyszła z tego taka ustawka z cyklu "dookoła chmury" - tak wycyrklowaliśmy trasę, że ominęliśmy trzy burze i bez kropli deszczu dojechaliśmy do Lublina. Kilka zdjęć ode mnie.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#12
Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas :-)

Pod linkiem fotki z rajdu - efekt testowania funkcji aparatu :lol:
https://plus.google.com/photos/11717444 ... 2284439297
Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving.
Odpowiedz
#13
To była kolejna rodzinna rowerowa imprezka (dobrze, ze nie zaczęła się zbyt punktualnie bo mieliśmy spory poślizg na starcie :-P ). Moje córki coraz bardziej je lubią więc fajnie, że jest ich coraz więcej i od czasu do czasu udaje się połączyć rower z byciem z najbliższymi i to na łonie natury w miłym towarzystwie.
Mój fotoreportaż zwłaszcza nowe osoby zachęcam do poszukania się na zdjęciach i może do kolejnych wyjazdów z RL ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#14
Yanq napisał(a):Moje córki coraz bardziej je lubią więc fajnie, że jest ich coraz więcej
Córek? Wink
A tak na serio, fajnie, że dziewczyny się wciągają Smile

Ja dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom za przybycie, a także wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten rajd wyglądał tak fajnie:
- osobom, które przyprowadziły na miejsce grupę lubelską, a także zabezpieczały przejazd (Damian.s, Juras, Meritok, Yanq, Zdzisław)
- wszystkim fotografom, dzięki którym będziemy mieli pamiątkę (wiem, że jeszcze nie wszyscy wrzucili fotki, więc nie wymieniam) Smile
- Bartkowi i Qavtanowi za pokaz gry w bike polo
- chłopakom z Bike Boys za ufundowanie nagród
- Marcinowi za ufundowanie lampki nocnopatrolowej
- Kamilowi "Bocianowi" za pomoc w promocji na terenie Konopnicy oraz pomoc w trakcie rajdu, a także jego rodzicom za ugoszczenie nas na ognisku (miejsce jest świetne, dzięki)
- Anecie i Karolinie za pomoc w rozdawaniu ulotek na ścieżce i nad Zalewem
- Olkowi za opaski odblaskowe Smile

Mam nadzieję, że spodobały się Wam tereny Konopnicy i Motycza i będziecie tam wracać, moim zdaniem to świetne tereny do jazdy i dobra odmiana od tras nad Zalew i w kierunku Bychawy Smile Do następnego... Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#15
Również bardzo dziękuję i organizatorom i uczestnikom za bardzo fajny rajd ;-) .Specjalne podziękowania dla osób zabezpieczających przejazd :-D ,oprócz wymienionych przez Grześka byli to jeszcze:katka,krzysiek_63 i Krzychu.c.m ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#16
Dzięki za rajd.
Trasa w KML, GPX i profil trasy wraz z prędkością
Odpowiedz
#17
Bardzo to była fajna impreza :mrgreen:

Fotki: https://picasaweb.google.com/1136754109 ... 9408983330
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości